14 Şubat Sevgililer Günü Aşk Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Zakkum tarafından 7 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Sevgililer Günü mesajları 14 Şubat 2013

Sevgililer Gününde sevgilinize olan aşkınızı birkaç güzel cümleyle anlatabilirsiniz. Sizler için bir araya getirdiğimiz güzel sevgililer günü mesajlarını aşağıda okuyabilirsiniz.
    Bu sözleri hediyenizin üzerine veya sevgilinizin görebileceği yerlere yerleştirebilir veya mesaj olarak gönderebilirsiniz.

2013 Sevgililer Günü Aşk mesajları

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin! Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım..

Benim için Hayat Sen, Nefes Sensin birtanem. Sevgililer günümüz kutlu olsun..

Aşk bıkılmayandır. Her şeyden bıkılabilir ama aşktan ... hayır. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun..

Aşık olan bir insan her zaman mutludur. İyi ki varsın, sevgililer günün kutlu olsun aşkım..

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm. Sevgililer günün kutlu olsun..

Aşkı anlatabilmek için yeryüzünde var olan dillerden başka bir dil ister. Sevgililer günün kutlu olsun

Bu kadar kolay sevmezdim aslında. Gülüşüne denk geldim. Sevgililer günün kutlu olsun.

Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layıksın… Çünkü benim için çok özelsin aşkım. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Dünyanın en güzel ritmi, Onun senin için çarpan kalbidir. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

Sen bazen zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen hayatın cesaret veren mutluluk yanı ve sen her zaman sevgimin tek nedenisin. Sevgililer günün kutlu olsun..