14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Zakkum tarafından 8 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Sevgililer günü sevgilinize olan aşkınızı daha iyi anlatabileceğiniz özel bir gün.. Valentine adında bir din adamına adanan bir bayram günü olarak ortaya çıkmıştır. Sevgililer günü St. Valentine's Day olarak da bilinir. Her yıl 14 Şubat günü birçok ülkede kutlanır.
    Sevgililer gününde sevgilinize söyleyebileceğiniz güzel sözler ve gönderebileceğiniz kısa mesajlar aşağıda..

Aşkı Gözlerine Bakarak Yaşamak Sözlerine Bakarak Hayata Adım Atmak isterim Aşkım. Sevgililer günün kutlu olsun.

Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy ben hep ordayım!

Gözlerimi gözlerine hapsetmeyi yüreğimdeki buzları alevinde eritmeyi seni bir ömür boyu sevmeyi istiyorum bitanem. Sevgililer günün kutlu olsun.

Eğer gökyüzü bir parça kâğıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki. Sevgililer günün kutlu olsun.

Şimdi Seni Düşünüyorum Gülüşünü gözlerini ve bana Aşkım deyişini. Sevgililer günün kutlu olsun

Seni Seviyorum… Sende beni sevesin diye değil.. Seni sen olduğun için seviyorum, şartsız, kuralsız, koşulsuz ve çıkarsızca bitanem.. Sevgililer günün kutlu olsun

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler, yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz... İyi ki varsın... Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hanı en güzel asklar imkânsız gelir ya insana, imkânsız olduğun için tutkunum sana. Sevgililer günün kutlu olsun.

Aşk denizin dibinde kum tanesi olsa, Uzayda yıldız olsa bulamazdım, ama milyarlarca insanın içinden seni buldum. Sevgililer günün kutlu olsun..

Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevgilimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana "Sevgilim!" diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun..