2012 Cuma Mesajları Yeni

Konusu 'Dini günler ve geceler' forumundadır ve Lavinia tarafından 13 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. 2013 Cuma Mesajları

Yeni Cuma Mesajları 2012

Bugün Cuma günüdür. Dinim Islam dinidir. Dinimin Islam dini olduguna, yetmis binin nisfina, mühürledim üstüne.

'Cuma günü,iyiliklerin hazinesidir ve güzel şeylerin menbaıdır.' Allah cumanızı kabul ve mübarek eylesin..

Bütün kapıların anahtarlarını kendinde bulunduran Allah'ım. Hakkımızda en hayırlı kapıyı aç. Hayırlı cumalar dilerim.

Cumamız mübarek dualarımız ve töbelerimiz kabul olsun.Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun . Allah cumanızı kabul ve mübarek eylesin.

Selatü selaya yolladim Mevlaya, sen cümlemizin muradini ver gelecek Cuma’ya.

Allah'ım. Fayda vermeyen ilimden, doymayan nefisten, ilahi dergaha yükselmeyen amelden, kabul olmayan duadan sana sığınırım. Amin. Cumamız mübarek olsun.

Ey Rabbim. Bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz hatalarımızı, günahlarımızı bağışla. Bizlere merhamet buyur. Şüphesiz Sen merhametlilerin en merhametlisisin. Cumanız mübarek ve kabul olur inşallah.

Cuma gibi günümüz var. Islam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne.

Rabbim Rizasindan ayirmasin, iki dunyada da hayirlarla sonuç verecek ameller işlememizi nasip etsin. Allah.c.c cumamızı ve ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah .