2013-2014 Yeni Sezon Dizileri Hangi Kanalda Ne Var

Konusu 'Medya Takip' forumundadır ve Lavinia tarafından 11 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. 2013-2014 Hangi Kanalda Hangi Dizi Var

Eylül ayının gelmesiyle televizyonda dizi sezonu başlamış oldu. Eski dizilerin yanı sıra 14 yeni dizi bu sezonda izleyicisiyle buluşacak. İşte bu diziler, yayın günleri ve yayınlacakları kanallar:

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan diziler;

Aramızda Kalsın: Sıcak bir aile dizisi olan Aramızda Kalsın dizisi Perşembe akşamları saat 20:00'da yayınlanacak.

Medcezir: Başrollerinde Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy'un rol aldığı dizi Cuma akşamları saat 20:00'da ekranlarda olacak.

Ben de Özledim: Leyla ile Mecnun ekibi tarafından hazırlanan yeni dizi 23 Ekim Çarşamba akşamı izleyicisiyle buluşacak.

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan diziler;

Fatih: Kanal D'nin en iddialı yapımı olan Fatih dizisi için oldukça büyük bir harcama yapıldı. Mehmet Akif Alakurt'un başrolde olduğu dizi Eylül ayında başlayacak.

A.Ş.K: Hazal Kaya ve Hakan Kurtaş'ı biraraya getiren dizi Eylül ayında izleyiciyle buluşacak.

Kayıp: Senaryosu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Kayıp dizisi cuma akşamları saat 20:00'da ekranlara gelecek.

Çalıkuşu: Reşat Nuri Güntekin'in eserinden uyarlanan ve başrollerini Burak Özçivit ile Fahriye Evcen'in paylaşacağı dizi Eylül ayında Kanal D ekranlarında olacak.

ATV ekranlarında yayınlanacak olan diziler;

Kaçak: Kurtlar Vadisi'nde Memati karakteriyle izlediğimiz Gürkan Uygun'un başrolde olacağı dizi Eylül ayında ekranlarda olacak.

Bugünün Saraylısı: Dizi sonbahar aylarında ATV ekranlarında olacak.

Ben Onu Çok Sevdim: Adnan Menderes'in hayatının anlatıldığı dizi salı akşamları saat 20:00'da ekranlarda olacak.

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak diziler;

Eski Hikaye: Başrolünde Buğra Gülsoy'un rol aldığı dizi Eylül ayında ekranlarda olacak.

FOX ekranlarında yayınlanacak diziler;

Fatih Harbiye: Peyami Safa'nın aynı adlı eserinden uyarlanan Fatih Harbiye dizisi cumartesi akşamları saat 19:45'te ekranlarda olacak.

Görüş Günü Kadınları: Görüş Günü Kadınları dizisini pazartesi akşamları 22:15'ten itibaren Fox ekranlarında izleyebilirsiniz.

Çocuklar Duymasın: Çocuklar duymasın dizisinin yeni bölümlerini Pazartesi'den perşembeye saat 20:15'te Fox ekranlarında izleyebilirsiniz.