2013 Doğum Günü Sözleri

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Yavuz tarafından 28 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Yeni Doğum Günü Söz Ve Mesajları 2013

Doğum günleri insanların birbirlerini hatırlamalarına vesile olan, karşılıklı hayır temennilerinin paylaşıldığı özel ve güzel günlerdir. Tabi ki doğum günlerinde sadece mesaj ile yetinmemeliyiz. Sevdiklerinizin arkadaşlarınızın eş dost ve akrabalarınızın doğum günlerinde kullanabileceğiniz en yeni mesajlar şöyledir.

Canım arkadaşım iyi ki doğdun. Sağlık başarı aşk mutluluk kısacası hakkettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun canım.

Gelemedik ama unutmadık da doğum günün kutlu olsun tüm güzellikler seni bulsun.

Sağlık başarı mutluluk aşk seninle olsun sende hep benimle ol. Hayırlı ömürler.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Mutlu yıllar.

Bugün gözlerinde hangi aninin hayali, kulaklarında hangi sesin hasreti, kalbinde hangi sevginin özlemi varsa hepsine kavuşman dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar.

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün kutlu olsun...

Arkadaşlar yıldızlar gibidir onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu seneler.

Her mum hayatının ışığıdır pastada ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni yılın kutlu olsun.

Yılların sormadığı yolların yormadığı dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun.

Pastanın etrafında sevdiklerin kalbinin etrafında sevgilerin senin etrafında hayallerin olsun doğum günün kutlu olsun.

Yeni bir yaşın önce sağlık sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin. Hayırlı seneler.

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum.

Doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce... sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene...