2013 En Güzel Aşk Sözleri

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 30 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. 2013 Kısa Güzel Aşk Sözleri

Güzel Anlamlı Aşk Sözleri 2013

Bir başka yakıyor senin ateşin
    Öpüşün, iç çekişin, gülüşün bir başka
    Kalbimde baş köşededir yerin
    Huzura kavuştum kollarında

O güzel gülüşünü hayal ederek teselli ederim sensizliğimi, seni düşündükce zamanı unututum sevgili, sensiz haram olur bana nefes almak, seninle mutluyum sevgili.

Dünyanın en güzel şeyini sana vermek isterdim, Fakat seni sana nasıl verebilirim ki?

bir şiir istersin
    “içinde benzetmeler olan”
    kusura bakma sevgilim
    heybemde sana benzeyecek kadar
    güzel bir şey yok

Sevgi sevilen kişiye sunulan bir armağandır kabul edilmesi ya da geri çevrilmesi önemli değil önemli olan sevginin sunulmuş olmasıdır.

Yüreğimin ta içinde bir ateş yanar.. Yanmayan yer kalmamış söndürsen ne yazar.. Taşa toprağa seni yazdı bu eller.. Ah sevmenin değeri bir bilseler

Sen benim vazgeçilmezimsin.
    Geceler boyu düşlediğim,
    Rüyalarımı şiirlerle süslediğim…
    Su gibi, aş gibi,
    HER ŞEYİMSİN!

Solmadan gel artık aşkımın gülü, olsada konuşsa kalbimin dili küçücük dünyamda birbilsen seni görünmez yazıyla yazdım kalbime.

Saklanması güç olan nedir? Ateş ! çünkü gündüz dumanı ele verir, gece alevi.. Birde saklanması güç olan Aşktır, nekadar sakin olsa gözlerden fışkırır..

Güneş doğmuşsa bu sabah erkenden
    Yıldızlar gülümsüyorsa gecenin karanlığında
    Gözyaşım dinmişse gözlerimden
    Hıçkırık kesilmişse dudaklarımdan
    Seni sevdiğim içindir!

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgilim seni çok çok seviyorum

Güzelsin, şirinsin, şahanesin. Çektiğim çileme tek bahanesin. Melek mi, şeytan mı bilmem ki nesin…

Duyuyorum sana dokunmanın ezikliğini ve düşünüyorum aşık olmanın rezilliğini inan yanındayken çekiyorum en çok hasretini!!

İnan senin yanında sanki birbirimizden çok uzaktaymışız gibi geliyor bana.Yalnızlığımı seviyorum çünkü ancak o zaman seni yanımda hissediyorum.

Yıllardır sevgimin öyle çok muhafızı ve öyle çok düşmanı oldu ki inan ben seninle onları aştım. Ve inan ki seni seviyor olmak bile büyük bir nimet benim için

seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen birtanesin

Nasıl doldurduysan hayatımı varlığınla, Ben de yazmak isterim adımı defalarca Dudaklarımla dudaklarına..