2013 Güzel Sözler

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve webkolik tarafından 2 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

2013 Güzel Sözler

Bu başlık 2013 sevgiliye güzel sözler hakkında bilgilere ulaşmanızı sağlayacak.

Sevdigine en güzel ve etkileyici güzel sözleri yazmak isteyenler için, 2013 yılının en beğenilen güzel sözlerini sizler için derledim. Aradığınızı burada bulacağınıza eminim.

- Seni sevmek ne güzelmiş bunu sen yokken daha çok anladım. Seni her zamanki gibi sabahın seherinde, camdan içeriye güneşin ışığı vurduğu yerde hep düşüneceğim ve bekleyeceğim..

- Aklıma öyle bir geliyorsun ki bildiğin gibi değil...Uykular gidiyor sen gelince, göz kapaklarım buluşmuyor..

- Dilsizin Duası gibi, yürekten iste beni.

- Seni çok özledim..Bir yudum sen olsaydın dinerdi susuzluğum!

- Kirpiklerinden Sağdığım Gökkuşağının yedi rengi, hüzünleri unut.. Ayak diblerine kök salmış siyahı da ..Koş yeni demlenmiş yürek demime..Sokul ve mevzilen gözlerinde kuruttuğum kirpiklerime..

- Benim için mutluluk, gözlerine baktığımda kendimi görebilmektir.

- Ölümüne lades oynasak yenilmem, öyle ki aklımdasın..

- Seninle, görmeden sevmeyi, dokunmadan hissetmeyi öğrendim ben..Hiç göremediğim ama daima hissettiğim gözlerinden bir yudum nefes alıp sana yazıyorum yine..

- Nereye baksam..Yokluğun geçiyor gözümün önünden.

- Senin Kadar Düşündüğüm Başka Bir şey Olsaydı Eyer, Emin Ol Uzmanı Olurdum...

- Taş duvarlar arasındaki karanlığımın, Senden başka penceresi yok..

- Ellerimden tut gidelim.. Çok ihtiyacım var sen benim aşk çiçeğimsin.

- İçimde dizginleri kopmuş bir özlem. Neyi özledim desem, hep sensin özlenen..

- Var mı senden başka gidecek yerim.. Aşk buldum sende yüreğimle sevdim. Zaman yalan tek gerçek sensin sevdiğim.. Gözlerinde mutluluğu içtim.

- Sen benim gözlerinde kaybolup, yüreğinde saklandığımsın, yüreğini öyle çok sevdimki, bir daha gitmek istesemde gidemedim, ben sende saklı kaldım, bir dahada kendimi bulamadım sensiz..