2013 Komik Kurban Bayramı Mesajları

Konusu 'Web Cafe' forumundadır ve webkolik tarafından 5 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Komik kurban bayramı mesajları 2013

Her bayramın bize bir hediyeyle geldiğini biliriz.Cep telefonlarımız hayli komik tebrik mesajlarıyla canlanır. Twitter'ın dünya gündemi dahi müslüman gençlerin tweetleriyle şakır da şakır...Bu yüzden bayramları sevinç içinde geçiririz. Küsler barışır, uzaktakiler kavuşur...

[IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/komik-kurban-bayrami-mesajlari-58899.jpg]2013 Komik Kurban Bayramı Mesajları[/IMGALT]

Böyle güzel bir zamanda sizlere esprili bayram sözlerini derledik. Şimdiden Kurban Bayramınız Butlu Olsun! ...:D

Bu sene kurban bayramına sakın kurbanlık almayın. sms ile ‘kurban’ yazın 2013′e gönderin seni sevmeyenler sana kurban olsun.”

Ahmet abi bayram namazını nasıl kılıyorduk, iki salla bir bağla mıydı , üç salla iki bağla mıydı, acil cevap?

Hey kanka IPHONE DA her türlü şeyler kolayca silebilirsiniz yazıyo ben günahları nerden silcem knk
    kurban bayramınız kutlu olsun..

Telefonum telefonunuzun kurban bayramını en içten dileklerle kutlar, uzun batarya ömürleri diler.

sen var ya sen...dünyanın en karizmatik, yüreği sevgi dolu, bilgili, çok yakışıklı (veya güzel), centilmen
    birinin yazdığı mesajı okudun. hadi iyisin, senin de kurban bayramını kutlarım.

Gecen Yatağında Gündüzün whatsapp'ta Olsun.. Müziği Aç! Bassı Koy! Komşular Kopsun... Hayatın Neşeli Kotan Sınırsız Olsun.. Bayramın Kutlu Olsun.

Mutluluğun Türkiye enflasyonu kadar yüksek, üzüntün memur maaşı kadar düşük, geleceğin kafası kel olanların keli kadar parlak olsun. mutllu bayramlar…
    [IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/1377552-10151931968933394-2137091025-n-34883.jpg]1377552-10151931968933394-2137091025-n-34883[/IMGALT]
    Buraları yıkılıyor, nur'dan yıkılıyor...Hergün peşime şeytan takılıyor..Ben islamı seçtim tercihim doğru...İndir başını hadi secdeye doğru...

Kurban Bayramınızı tevhid-i imaniye ve uhuvvet-i islamiyede ittifaken tevazul ve telaifle tebrik eder alem-i islama, malik-i islama ebediyen saadet niyaz ederim.

Bayram bells, bayram bells, bayram all the way

Son düzenleme: 5 Ekim 2013