2013 Sevgililer Günü Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve webkolik tarafından 30 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları 2013

2013 en güzel sevgili günü mesajları 14 şubata çok az zaman kaldı. 2013'de Aşkınıza En Güzel Sevgi Mesajını siz yazın.14 şubat sevgililer gününde sevdiğinize yapılabileceğiniz en iyi fikirlerden biri hiç kuşkusuz sevdiğinizi belli etmek, onun özel olduğunu hissettirmektir. Bunu da ancak Sevdiğiniz kişiye sevgililer günü mesajları göndermekle başarabilirsiniz.

İşte en güzel ve özel 14 şubat sözleri, 2013 sevgililer günü mesajları

Sen aklıma düşünce, Ne sözüm dile gelir, Ne dilim lisan bilir, Olmasan da ah sevgili, seni seviyorum, Ruhum düşünde erir.

Denizim, Yüreğim, Sen gibi daim, Sen gibi sakin..Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sevgililer gününde beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, kanatlarında mutluluk, yüreğinde sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında sevgi öpücüğü, yanağını uzat. Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy, ben hep ordayım. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Bugün de farklı bir şey yapayım dedim ama olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm. Sevgililer günün kutlu olsun.

Çiçekler anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın çaresizliğimi, yanlızlığımı. Eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.

Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Nerede olursam olayım, seni hissediyorum sevgilim.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak ve onlar kadar erişilmezsin fakat bir farkın var ki, onlar bin tane sen birtanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bir kuş olup gitsem, aşsam şu dağları, varsam senin yanına. Öpebilsem doyasıya, koklasam seni, en büyük hediye odur bana.Sevgililer günün kutlu olsun.

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çizdim Benim şimdi kaç yıldızım oldu biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var sevgili..

Seni ne zaman düşünsem; zihnimdeki sesi bastırırcasına, gök gürlemelerinin artan ihtişamında, kayboluşların başlıyor..

Ve yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken, Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Gülüşün gülüşüme eklendi seni çok seviyorum.

Bir gün gözlerine bakıp günaydın dersem, gözlerini açtığında güneş o zaman doğmuş demektir.

Beni karanlıktan aydınlığa götürdüğün için teşekkürler. Benim için çok özelsin.Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte..

Son düzenleme: 30 Ocak 2013