2013 Şubat AÖF Sınavları Soru ve Cevapları

Konusu 'Güncel bilgiler' forumundadır ve Elif tarafından 9 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

9-10 Şubat 2013 tarihli Açıköğretim Fakültesi sınav soru ve cevaplarının en geç 12 - 13 Şubat 2013'de açıklanması bekleniyor.

AÖF'den başka soruların herhangi bir internet sitesinde yayınlanması yasak. Bu nedenle 2013 Şubat AÖF Sınavlarının Sorularına ve cevap anahtarına ulaşmak için aşağıdaki talimat ve ilgili sayfa bağlantılarına forumumuzdan ulaşabilirsiniz.

2013 AÖF Dönem Sonu Sınavı Soru ve Cevapların açıklanacağı sayfa için BURADAN Tıklayın

Açıköğretim Fakültesi 2013 Soru Ve Cevaplarına bakmak için takip etmeniz gereken yönerge şöyle:

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından beri sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC numaralarıyla oturum açarak ''Fakülte" başlığından "Sınav Soruları" seçeneğine, ardından "Bölüm" başlığından öğretim yılını, "Ders" başlığından da görmek istedikleri sınavı seçerek sınav sorularına erişebilir.

Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası: http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx

Açıköğretim sistemi ile öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz eğer TC Kimlik Numaranızla e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Eğer Açıköğretim sistemi ile öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisiyseniz öğrenci Numaranızla e-Öğrenme Portalında oturum açabilirsiniz.

Eğer öğrenci değilseniz, oradaki kutucuğa "konuk" yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ama bu durumda, çoğu hizmette sınırlı olarak faydalanabilirsiniz. Öğretim Üyeleri de kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.Ayrıca,Internet Explorer'da gizlilik ve güvenlik ayarları varsayılan düzeyden daha üstte olmamalı.