2013 Yalnızlık Sözleri

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Merve tarafından 30 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. Yalnızlık Sözleri 2013

2013 Yalnızlık İle İlgili Sözler

Aslında ben seni değil sen beni kaybettin, gidene 3 gün ağlarım sonra yalnızlığıma sarılır unutmaya çalışırım vefasızdı gitti derim…

Yalnızlığım Seni Unutmayla Biticekse Seni Unutmak için kalbimi Sökerdim Ama benim kaderimde yazılı Yalnızlık…

Asla Unutmadım ve Unutmayacağım Bu kalp Seni unutmak için Sevmedi yalnız hayalinle Avunmasınıda Öğrendim Ve şarkılarada yalnızlığımı Öğrettim!!!

Son kez Duydum sesini titrek ve ürkekdi sakladığın bir şey vardı belli, Adı Yalnızlıktı Cümlelerde Gizli.

Yalnızlığımın Başkadığı yerde, Korkularım Bitmiş Demektir.

Ben Yalnızlığı Seçtim, Aşk Acısını Terk ettim!

Bıraktığın Sadece Ellerim Değil Bıraktığın Aslında Benim Umut Bağladığım hayallerimdi…

Karanlık Bir Dünyada yaşıyorum Sessiz Sakin Bir Hayatın Yalnız kalmış Şiiriyim.

Gecenin Issız Karanlıgında Ümitlerimin Tükendigi Anda Tek Kişi İstiyorum Yalnızlığımı...

Yalnız Kalan Aşıklar Geceleri AğLar Her Nekadar Erkekler Ağlamaz Deselerde her Erkeği Ağlatan Bir Bayan Vardır, Başrolü iSe Yalnızlık iLe Ayrılıktır!

Yalnızlığımla Savaşırken Kendi Dünyamdam Beni Bırakıp Gittin Umarsızca! Son Sözlerim Bunlar Sana Lanet Olsun Bu Sevdaya!

Yalnız Kalan Aşıklar Geceleri Ağlar Her Ne kadar Erkekler Ağlamaz Deselerde her Erkeği Ağlatan Bir Bayan Vardır, Başrolü iSe Yalnızlık ile Ayrılıktır!

Yalnızlığımla Savaşırken Kendi Dünyamdam Beni Bırakıp Gittin Umarsızca! Son Sözlerim Bunlar Sana Lanet Olsun Bu Sevdaya!

Son düzenleme: 30 Ekim 2012