2014 Çok Güzel İyi Geceler Sözleri

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve webkolik tarafından 19 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

İyi Geceler Sözleri 2014

2014 En Güzel İyi Geceler Sözleri

Arkadaşlarınızla ve dostlarınız için söyleyebileceğiniz, paylaşabileceğiniz çok çok güzel iyi geceler sözlerine aşağıdan bakabilirsiniz..

2014 Çok Güzel İyi Geceler Sözleri

Bugün en şeker rüya senin olsun en şeker kişi girsin rüyana ama bunu alışkanlık haline getirme gelemem meleğim öyle her gece her gece iyi geceler

Ha aklımdasın ha öylesine bendesin. hiç bitmek, tükenmek bilmeyen, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar bebeğim

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler!

En güzel gecelerin en güzel düşlerini gör Bitanem tatlı uykular.

Allah'ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Yalnız gecelerimin vazgeçilmez rüyalarında saklıyorum seni, sen benim için bir hayatsın sen bende bir cansın sevgilim iyi geceler.

Geceler ufacık bir ayrılık aramızda, rüyalarda olmasa çekilmez bu dünya iyi geceler sevgilim.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi ben sana ay kadar büyük yansıyacağım ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm