2014 İyi Geceler Mesajları

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Elif tarafından 10 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

İyi Geceler Mesajları 2014

Uzandı ellerim, tutup çukurdan çıkmaya, Karanlık geceye doğan bir güneş gibi
    İyiliğine huzurlu, sevdasına huzursuz, Olmasın heba şefkatin, rutin mutluluğuna
    Olmasın gözyaşı duygular, hüzünlü bakışlar, Dilenir; yaşlı değil, olsun hep gülen gözler...(r.d)

Bu gece en tatlı rüya senin olsun en tatlı kişi girsin rüyana ama bunu alışkanlık haline getirme gelemem öyle her gece her gece..

Her vakit aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir duygu bu, tek gerçek rüyam sensin iyi geceler meleğim.

Yüreğinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurları tadında olsun. Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun tatlı rüyalar.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör aşkım tatlı uykular.

Geceler küçücük bir ayrılık aramızda, rüyalarda olmasa çekilmez bu dünya iyi geceler sevdiğim.

Kalabalık yıldızlar içerisinde arama gözlerimi ben sana ay kadar kocaman yansıyacağım ışığımla birtanem aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm benim.

Allah'ım sana en güzel rüyaları bahşetsin biriciğim.

Ben uyumayı sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel melek sensin bebeğim iyi geceler.

Yalnız gecelerimin vazgeçilmez rüyalarında saklıyorum seni, sen benim için bir hayatsın sen bende bir cansın sevgilim iyi geceler.