2014 Sevgi Aşk Sözleri

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve webkolik tarafından 4 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Aşk sözleri

Ve öyle düşünmeli sevdiğini, Benliğini yitirmeli, Kendini defnetmeli gönl-ü şerifine..Bir ah çekmeli onsuz geçirdiği günlerine

Neredeydim ey Sevgili demeli Nereden bilirdim ömür sermayemi bitirdiğimi..

Aşk, dediğin böyle olmalı, ilk gördüğünde kalbin çarpmalı..Ve yüreğine bir kor düşmeli

Adını andığında şemaili belirmeli karşında..İşte ben geldim ''Sultanım'' demeli..Gelişine ömür vermeli. Sanki 14 asır öncesinden gelmiş gibi..

Ve bir de sevinmeli
    Sevdiği için sevinmeli
    Sevildiği için sevinmeli
    Unutmalı insan kendini
    Baktığı yerde sevdiğini görmeli

Hiçliğini bilmeli yanında iken..

Bir de elinden tutmalı yarin, Bırakma demeli yoksa yanarım, Bir yangın ki kor olmuş pişmanlığım..Keşke demeli, keşke yapmasaydım.

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzak olursa olsun korkmuyorum sonsuzluğa giden yollara yüregimi yazdım ve sen hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın..

Aşk güzellik ister birtanem, güzellik ise emek ister, Güzellik tende değildir gülüm, yürekte ateş ister.

Ben senin gözbebeğinde kaybolmayı sevdim,seninle iken sana doyamamayı, sensizken doyasıya seni yasamayı sevdim.

Dünyadaki herkes için herhangi birisi olabilrisin ama, herhangi biri için dünyalara değersin..

Aşkın kutsallığını bilirim ben yüreğimi, rehin yüreğim darağacındayken bile, ölüme küsüp sevmeyi sevdim.

Son düzenleme: 22 Eylül 2013