2015 iyi geceler Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Ceren tarafından 19 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Ceren

Ceren Süper moderatör

iyi geceler Mesajları 2015

*Ben uykuyu yalnızca seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleğimsin iyi geceler aşkım.

*Allah rahatlık versin hepinize Tatlı Rüyalar arkadaşlar.. Bir Rüya gibisin beklerim Seni geceler boyu iyi geceler bebeğim.

*Gecenin Sessizliğinde Dinlenelim ve en güzel rüyalara birlikte dalalım iyi geceler dilerim arkadaşlar.

Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda… Bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara… Bu mesaj vasıtasıyla aşkımı gönderiyorum sana… İyi geceler Aşkım

Gece lambasının loş ışığı vuruyordur şimdi o güzel yüzüne… Ne kadar da güzelsin öyle, her halinle… Düşüncelerimdeki tek güzele; iyi geceler…

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim.

Rüyaların en güzelini görürken Allah'ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar varamesin.iyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

*Seni uyurken izlemek isterdim, uyuduğunda yıldız gözlerini öpmek isterdim. işte ozaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum bebeğim, iyi geceler sevdiğim

*Seni Sadece Gün doğduğunda değil, gün bitiminde de hayal ediyorum Çünkü seni Çok ama çok seviyorum, Sen benim gerçek hayattaki en güzel hayalimsin, Rüyalarımsasın Sevgilim iyi geceler diliyorum.

Uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını en güzel rüyar seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim.

Gecenin Sessizliğinde Dinlerim seni, Bir Rüzya gibisin beklerim Seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

Yıldızlar gözlerine özensin sen birtanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör: 13 Aralık 2014