2015 yazıları yeni yıl

Konusu 'Resim Bölümü' forumundadır ve Ceren tarafından 16 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Ceren

Ceren Süper moderatör

2015 yazıları yeni yıl

Yeni yıl da umutların gerçekleşsin, mutsuzlukların son bulsun! İyi Yıllar…

Getirdiği mutluluğun tüm yaşanılan kötü anıları unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği, güzelliğin yaşamı kaplayacağı bir yıl dileğiyle.

Acısıyla tatlısıyla bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Hep beraber mutlu yıllara dostum!

Şunu unutma: Her şeyin yok olduğunu düşündüğünüz anda, gelecek hâlâ yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve başarı dileklerimle.. etkileyici yeni yıl mesajları

Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2015 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle..

2015 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun. İyi Seneler diliyorum.

2015 Senesi Hepimize Sana Ve Sevdiklerine Sağlık, Mutluluk, Huzur ve Yaşanması gereken En Güzel Anları Aralıksız Daim Etsin! Yeni Yılı Sevdiklerinle Sevdiğin şekilde Geçirmen Dileği ile Hayırlı Olsun.

2015 yılı daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun.

Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Allah bizleri affedip ellerimizi dergâhından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin. Selam ve dua ile Allah”a emanet olun her şey gönlünüzce olsun. Yeni yılınız kutlu olsun

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar .. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim.. Mutlu yıllar.

Yine bir yıl başı yaklaşıyor bu yıl başı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

Her yeniyıl bir başka güzel.. 2015 yeniyıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeniyıl ınız kutlu olsun.

webokur.jpg

2015-yazilari-3.jpg 2015-yazilari-4.png 2015-yazilari-5.png 2015-yazilari-6.jpg 2015-yazilari-7.jpg 2015-yazilari-8.png 2015-yazilari-9.jpg 2015-yazilari-10.jpg 2015-yazilari-11.jpg