2016 Günaydın mesajları sevgiliye

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Ceren tarafından 19 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Ceren

Ceren Süper moderatör

Günaydın mesajları sevgiliye 2016

Günaydın sevgilim, güneş ve mavi gökyüzü yoldaşın olsun bugün rüzgarla dost, denizle sevgili ol.

Bir yanımda olduğun zaman aydınlık yeryüzü bir de güneş doğdu zaman. Günaydın.

Uyan aklına geleyim, güneş olup sarayım, rüzgar olup okşayayım tenini günaydın herşeyim.

Günaydın Sevgilim Günün gününden daha güzel geçsin

Günaydın sevgilim, güneş ve mavi gökyüzü yoldaşın olsun bugün rüzgarla dost, denizle sevgili ol.

Bir yanımda olduğun zaman aydınlık yeryüzü bir de güneş doğdu zaman. Günaydın.

Bir güneş gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, günaydın sevgilim, günümüz aydın olur birlikte..

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyadınğım günlerdir sevgilim, günaydın sana.

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim günaydın.

Bugünde gözlerimi seninle açtım hayata, senin adınla baktım evdeki eşyaya, adını anıp dinlediğim şarkılarda hep sen varsın bebeğim yaşarcasına günaydın aşkıtoma..

Her günün ayrı bir güzelliği olsun yanında güne gülerek başla sevgilim, bugünde seni kıskansın herşeyim günaydın.

Günler Seninle Başlar, Gözlerimi Açtığımda Yeni Bir Güne Seninle Uyanmanın Mutluluğunu yaşıyorum Sevgilim Günaydın..

Her Günüme Adını Yazdım Güneşimde Sen Olsun Yıldızımda Sensin Sevgilim Günaydınlar.

Rüyalarımdan Uyandıran Güneş Bugünde Adını Kulağıma Fısıldadı, Bugün Rüyalarımızın gerçek Olucağı Gün, Günaydın Birtanem…

Günaydın viran gönlümün birtanesi Günaydın aşkım güzel günler seninle olsun.

Günaydın bitanesi yeni doğan her gün umutlarımızın senedi olsun..

Sabahları uyanıp yüzüne çarptıgın herbir su damlası benden sana günaydın öpücüğü olsun aşkım.

Günaydın Gönlümün Sultanı Günaydın Sevgilim