Ablaya güzel sözler kısa

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Lavinia tarafından 6 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Ablaya güzel sözler kısa

“Senin gibi bir ablam olduğu için duymuş olduğum mutluluk ve gururu sözler ile nasıl antacağımı bilemiyorum. Beni yürekten sevdiğini her zaman bana hissettirdiğin ve dünyada yalnız bırakmadığın için çok teşekkür ediyorum. Seni seviyorum ablacım.”

Dünyanın en zor ama en keyifli sanatı kardeş olmakmış. Şimdi senin kıymetini daha iyi anlıyor ve buradan haykırıyorum : “Seni çok seviyorum ablacım”

Sevdimi yürekten seven bir ablamın olmasından duyduğum mutluluk ve gururun bu kelimelerine yansımış olduğunu umuyor ve senin gibi bir ablaya sahip olduğum için gurur duyuyorum.

“Hayatın acımasız olduğunu anlayıp öğrendiğim andan itibaren senin var olduğun için Yaradan’a şükreder oldum. Hayatımın en önemli insanı ablama büyük kalbinden dolayı en büyük ve sonsuz öpücüklerimi gönderiyorum. “

Kardeşler arasında sevgi bağı manevi olarak kopması mümkün olmayan bağlar ile bağlanmıştır.

Sen benim kanımdan benim canımdan birisin ablacım seni seviyorum

“Annem ile babam birbirlerini çok severdi. Biz de seninle birbirimizi çok sevrdik. Hiç ayrılmaz iki parça nasıl olurmu derler insanlar ben de onlara hep ablamla kendimi gösterirdim. Ömrümüzün sonuna kadar ayrılmamak dileiğimler. Canım ablama…”

Seni canım kadar seviyorum. Sana bir şey olsa emin ol benim canım seninkinden daha çok yanar bitanem ablacım

“Ablam için güzel bir söz yazayım dedim ama senin kadar güzel bir şey bulamadım. Sen sözler ile kelimeler ile ifade edilemeyecek kadar güzelsin. Aynı zamanda benim sevgimi ifade edecek kelime ve sözlerde daha yazılmadı. Canım ablacım…”

Biz; küçücüktük, büyüdük.cahildik, adam olduk, sevgisizdik, sevmeyi öğrendik, biz bir bütündük şimdi herşeyiz.canım benim seni çok seviyorum ablacım

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Nisan 2015