Acı Sözler Kısa Acı Sözler Acılı Sözler

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Merve tarafından 20 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. Kısa Acı Sözler

Acı Sözler Kısa

Acı Çeken yüreğimi Atıyorsun Karanlıklara Sevgimden Anlamıyorsun Hep beni Yok Görüyorsun bu hayatta Şimdi Gidiyorum hayatından Acılı Duygularımla Elveda Sevgilim.

Gururumu Bıraktım Artık Acı ile Kaynaştım Hayatımı Acı İle paylaşıyorum Sen ise gururumu Çiğniyorsun Büyük bir mutlulukla Helal Olsun Sana.

Bir Hayatı Acısıyla Tatlısıyla Yaşamak isterdim Seninle Bıraktım Hayallerimi
    Artık mazilerime, Acıyla Arkadaş Oldum Bakıyorum Nefretimle Gelceğe.

Siyahın En derin karanlıklarına kapattın beni elime bir acılı kalp verdin terk ettin yaşamayı aldın elimden hayatın güzelliklerini aldın kötülükleriyle bıraktın beni..

Gerçekten yaşanan sözlerim bunlar kimse kaldıramaz içimdeki acıları bir gencin çığlıkları bunlar anlamaz sevmeyen anlamaz çekmeyen acıyla bir dünya var hayatımda nereye baksam onu görüyorum karşımda...

Acılı Sözlerim Vardır Benim Sen Dayanamazsın Sevgilim Acı Hükmetmiş bana Bebeğim
    Seninle Mutlu Günleri Görmez Bu Kalbim Acıya Esirim..

Yanlış Zamanlara kapıldım Seninle yanlış bir aşkı yaşadım seninle acıyı yazdın kalbime gittin sebepsizce lanet ediyorum Sana!

Unutmadım Seni Unutamam Sevgilim, Acı Hayatımda tatlı Bir Anıydın, Şimdi Tatlı
    Olan Anılarımda Zamanla Birlikte Yok Oldu Sadece Acıya Bağımlı Kaldı Hayatım
    Acısını Çekiyorum yalnız Hayatımın.

Yüzümde Ne Gülücükler Açtı Nede Hayata Sevdalı kaldım! Sadece Acıyla Ağladım
    Mutluluğa Hasret Kaldım Hayatta Unuttuldum Acılara Tutundum.

Yarınlarıma Güneş Doğmaz Benim Dünyamda Acıya Mahkum Ellerim Gözlerimdeki
    yaşların Sebebi Acının Sevdasıdır Güzelim.

Kolaymı Ayrılıklar Kolaymı Gidişler? Her Gittiğin Adımda Kalbimin Atışı
    Eksiliyor hayatımında her Gidişlerinde Acılara Bırakıyorsun Sana Aşık Olan
    bedenimi.

Anlamını kaybetmiş iki yabancıyız artık, sen gülen taraf ben ise acı çeken tarafım artık...

Yanımda olsan haykırsam sana sevdamı delice, huzuru yakalasam avuçlarında bırakmasam ölene kadar gözlerine hapsolsam yaşasam delice, seviyorum seni acı çekmek istemiyorum sensiz anla beni...

Sensiz umrumda olmaz bu dünya, sensiz yaşanmamıştır saatler günler, sensiz anlamı yok hayatın sensiz acılar güler bana acılar biner omuzlarıma...

Ben sana olan tutkumu hep sakyalacağım sana olan kalbim sadece senin için atacak başka biri haramdır bana sen acılarımı bilmesende ben anılarımla güleceğim inadına...