Android Uygulamaları Nasıl Yedeklenir

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Elif tarafından 10 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Android Uygulamaları Nasıl Yedeklenir

Android Uygulamaları ve Dosyalar Yedekleme

Android işletim sistemi, akıllı cep telefonu ve tablet PC’lerde en çok tercih edilen işletim sistemi olmayı başarmış durumda. Android işletim sistemi kullanıcıları ücretsiz uygulamalardan faydalandığı gibi ücretli uygulamaları da satın almaktadırlar. Bu uygulamalar düşük fiyatlı olup sürümden kazanmaktadır.
    Ancak cihazınıza olası bir virüs bulaşması ya da sisteminizin donmalar nedeni ile fabrika ayarlarına geri almak isteyebilirsiniz. Böyle bir durumda satın aldığınız tüm uygulamalar silinecektir ve tekrar satın almanız gerekecek. Aşağıda tanıtacağımız ücretsiz uygulama ile Android işletim sistemli cihazınızdaki tüm verilerinizi yedekleyebilirsiniz.

My Backup Pro adlı ücretsiz uygulama ile oyunlar, mesajlar, rehber ve daha bir çok önemli gördüğünüz verilerinizi yedekleyebilme imkanına sahip olacaksınız. Program yedekleme işlemlerini isterseniz SD kartınıza isterseniz E-Posta adresinizde kayıtlı tutuyor.Ancak tavsiye edilen, virüs bulaşmaları ve olası çökmelere karşı verilerinizi E-Posta adresinize göndermenizdir.
    Sadece birkaç tık ile verilerinizi yedekleyebilir ve yedeklerinizi geri yükleyebiliyorsunuz.Başka bir tavsiyemiz bu uygulamayı yedek alacağınız zaman sisteminize kurmanız ve yedekleme işlemi bittikten sonra programı sisteminizden kaldırmanızdır. Olası bir durumda sisteminize almış olduğunuz yedek dosyasını geri yüklemek istediğinizde uygulamayı cihazınıza tekrar yükleyerek yedeğinizi yükleyebilirsiniz.

Uygulamanın indirme linki: My Backup Pro