Androidli Laptoplar geliyor

Konusu 'Web Haber' forumundadır ve Elif tarafından 13 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Samsung'dan Android laptoplar geliyor..

Firmalar Androidli laptop üretmek için çalışmalara başladı. Böylece bu işletim sisteminin popülerliği bilgisayarlarda da görülecek. En son gelen haberlerde, şirketlerin Androidli laptop yapmak için çalışmalara başladığı bildirildi. Androidli bilgisayar yapmayı amaçlayan üreticilerden biri de Samsun firması. Hemen her alanda cihazları ve ürünleri bulunan büyük şirket, birkaç ay sonra Androidli bilgisayar çıkarmayı planlıyor.
    Analistlere göre Android 5.0 geciktiği için Google yeni çıkacak 'Android Books' adlı bilgisayarları ne zaman duyuracağı bilinmiyor.Google'ın önümüzdeki günlerde düzenlenecek I/O Geliştirici Konferansında da bu bilgisayarı duyurmayacağı gözüyle bakılıyor. Ama Samsung'un birkaç ay içinde Android tabanlı notebook çıkaracağı konuşuluyor. Android işletim sistemi laptoplarda yeterince desteklenmemesi, bu bilgisayarların sınırlı sayıda çıkmasına sebep olabilir.Bu arada 15-17 Mayıs tarihleri arasında San Francisco'da Google I/O düzenlenecek.

[IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/androidli-laptoplar-geliyor-80578.jpg]Androidli Laptoplar[/IMGALT]

2. Cevap: Androidli Laptoplar geliyor

Android işletim sistemi Android laptop bilgisayarlardan sonra otomobillerden tutalım da nano teknoloji ile birlikte hayatımızın her alanına girecek gibi... Android akıllı işletim sistemleri aklımızı alacak bir gün... :)