Özel Günler Anneler Günü Anlamlı Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Nehir tarafından 8 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. 2014 Anlamlı Anneler Günü Sözleri

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum anne.

Annecıgım senı ben cıceklerden yemısten ve klasık dortluklerde anlatıldıgından daha cok fazla severım,senı cook severım.

Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun..

Anneler günün kutlu olsun Annem! Her zaman söylemesem de seni çok sevdiğimi bir tek sen biliyorsun.

Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım anneciğim... Anneler günün kutlu olsun!

Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem... Anneler günün kutlu olsun!

anneler-gunu4.jpg

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. En aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun annem.

Anneciğim seni ben çiçeklerden yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından daha çok fazla severim, seni çook severim

Canım annem sultanım... Aldığım son nefese yaşadığım son güne kadar ben sana sende bana aitsin annem. Anneler günün kutlu olsun sultanım.

Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem... Anneler günün kutlu olsun! Sen varken ben yoktum. Sen açken ben toktum. Şimdi de sonra da basımın tacı annem. Seni hep seveceğim benim canım annem.