Anneler Günü Mesajları 2013

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Elif tarafından 8 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Anneler Günü Mesajları 12 mayıs 2013

Anneler günü annelere en güzel hediye, yüreklerdeki sevginin sunulmasıdır. Aldığınız hediye ise sadece bir somut bir nesnedir. Çünkü onun maddesi anne sevgisinin değerini temsil edemez. Anne ve çocuk sevgisi almadan vermektir yani alacak hesabı yapılmadan vermektir asıl sevgi. Anneye hediye bazen güzel bir mesaj, bazen şefkatli bir sarılıştır. Bazende yürekten bir tebessümdür.
    Anneler günü için seçtiğimiz kısa mesajları ayrıca annenize cep telefonu aracılığı ile sms kısa mesaj olarak da atabilirsiniz.

Anneler Günü Mesajları 2013

Anneciğim, karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, yanlıştan doğruya götürdüğün için binlerce teşekkürler. Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun..

Anneler gününde belki yanında değilim ama her zaman yüreğin kadar yanındayım. Beni özlediğinde elini kalbine koy ben hep ordayım canım annem. Seni çok seviyorum.

Anneler gününde Sana sadece bir mesaj yolluyorum, çünkü uzaklarda ancak elimden bu kadarı geliyor. Ama bilmeni isterim ki hayatımın her anı seninle dolu. Sen benim canımsın. Anneler günün kutlu olsun biriciğim.

Sen dünyamda bir meleksin ve ben seni o kadar çok seviyorum ki, bunu kelimelerle ifade etmem çok zor..Anneler günün kutlu olsun

Sevgili anneciğim sana doğru bir sevgi kelebek uçurdum, dağları denizleri aşıp seni buldu ve yanağına küçücük bir buse kondurdu hissettin mi... Anneler günün kutlu olsun...

Bir kuş olsam da, aşsam su enginleri, varsam senin yanına, öpsem doyasıya koklasam seni, canıma can katan hayatımın anlamı güzel annem, günün kutlu olsun...
    Canım annem, benim. Aldığım her nefeste, yaşadığım her günde seni sonsuza kadar seveceğim... Anneler günün kutlu olsun sultanım..