Anneler Günüyle İlgili Sözler Kısa

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Demir tarafından 14 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Anneler Günü İle İlgili Sözler

Benim bitanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum Ellerinden öperim

Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı Onları hiç soldurmadım annem Anneler günün kutlu olsun

Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım İyi ki seninle varım annem Ellerinden öperim

Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem Hakkını nasıl öderim Başımı dizlerine koymaya geldim

Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir Ellerinden öperim

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi, tarif et desen bana herhalde sadece "anne" derdimanneler günün kutlu olsun

Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum Çünkü sen benim annemsin Beni benden çok tanıyansın, bilensin Bana sarıldığın zaman tüm dertlerimi yok edensin Anneler günün kutlu olsun ey aziz annem!

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam Anneler günün kutlu olsun canım annem

Meger dılımdekı ve beynımdekı en guzel kelıme senın adınmıs Sana her seslenısımde ya acım dınmıyor yada sevgım cosuyoranneler gunun kutlu olsun

Dün, bugün ve yarındaima seni sevdim, hep seveceğim Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi Anneciğim anneler günün kutlu olsun

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır Sen benim hayat ışığımsınAnnemsin Varlığımın tek nedeni Anneler günün kutlu olsun

Seni bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum Sesimi duyan tek insan sensin Anneler günün kutlu olsun ANNECİĞİM

Biricik annem Anneler günün kutlu olsun Her zaman senin küçük bebeğinim