Anneme Anneler Günü Mesajı

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 23 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. Anneme Anneler Günü Sözleri

Anneler için Anneler günü mesajları

Bugün özel bir gün özel olan aslında sadece bugün, sen benim için her gün özel ve her gün yaşanmaya değer tek insansın! ANNELER Günün kutlu olsun birtanem..

Anne seni seviyorum. Belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun. Anneler günün kutlu olsun.

Annedir Cenneti Sunan çocuklarına Annedir hayata tutunmasını sağlayan, benim için Hayat Annedir, Annecim Seni Çok Seviyorum..

Ben için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine. Anneler günün kutlu olsun.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Nasıl ki, Deniz kumsuz olamaz ise, güneş bulutsuz olamaz ise, Can nefes almadan yaşayamaz ise, sende beni için öylesin benim yaşama Sevincim sensin Canım Anneciğim, Anneler günün kutlu olsun herşeyim

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın, Annemsin. Varlığımın tek nedeni… Anneler günün kutlu olsun anneciğim

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi, tarif et desen bana herhalde sadece "anne" derdim. Anneler günün kutlu olsun.

Hastalandığımda yanımda beklersin saatlerce, bir derdim olunca beni dinlersin sıkılmadan, sensiz ne yapardım bilmiyorum yalan dünyada, tek gerçeğim sensin Canımsın ANNEM benim

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum.

Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Anneler günün kutlu olsun