Arkadaşa iyi geceler mesajları kısa

Konusu 'Karışık Sözler' kategorisindedir ve webkolik tarafından 27 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. webkolik Süper moderatör Yönetici Süper Moderatör

İyi geceler mesajları arkadaşa

Arkadaşca iyi geceler mesajları

İyi geceler kanka sakın bana kanma.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör Arkadaşım tatlı uykular

Yaşamak bir oyun değildir dostum, ağlamak var sevmek sevilmek de var. Bu dünya kimsenin değildir dostum, en mutlu anında yok olmak da var.

Bir umut serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk doğsun günlerine, binbir hayalin gelecekle buluşsun, herşey kendin gibi güzel olsun.

Bir dilek tuttum ve yatıyorum.Şahidim yıldızlar olsun ki bu gökkubbe altında yanımda ya sen olacaksın yada hep yalnız olacağım.İyi geceler canım arkadaşım

Tatlı uykular canım arkadaşım, gözlerini açtığında güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun.

Allahım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin arkadaşım.

Karanlıkta bir ben ve ayak seslerim, bende varım diyen dostu özledim, karanlıklardan kurulmuştu ordu, yenemedi ihvan ödünsüz dostu.

Paylaşacak dostlarınız yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur. Allah rahatlık versin arkadaşım iyi geceler

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın. Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin. Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler arkadaşım.

Büyüklere çok sıkıcı gelir geceler sana son sözüm iyi geceler.

2. Berrak Üye Özel üye

Cevap: Arkadaşa iyi geceler mesajları kısa

:)) Bunları gerçekten hani böyle her gece gönderenler var mı birbirine... :rolleyes: :)

3. webkolik Süper moderatör Yönetici Süper Moderatör

Var demek ki :rolleyes: arkadaşa ayrı sevgiliye ayrı eşe dosta ayrı, kardeşe hatta ve hatta ebeveyler için bile iyi geceler mesajları:p vardır.Yeterki istensin konu komşuya bile iyi geceler mesajları üretilir:D:D

4. HaYlAz Ziyaretçi

ben gönderiyorum arkadaşlarıma dostlarıma vede sevgilime

Sayfayı Paylaş