Arkadaşlarına güzel günaydın mesajları

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Lavinia tarafından 16 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Arkadaşa günaydın mesajları

Arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz günaydın mesajlarını konumuzun devamında okuyabilirsiniz.

Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın

Sabahınız hayırIı, gününüz aydın, eviniz bereketIi ve huzurIu oIsun. Günaydın.

Bir Gün Daha Başladı Elimde Simit Çay Aldım da Sen Sabahın Kör Noktasında ismin Aklımda Günaydın olsun Sana Bu Can Sana feda

Elini verene Gözünü değdirene Sözünü diyene Diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydın

DostIukIarın tükenmediği, sevgiIerin öImediği, göz yaşIarının akmadığı, güIücükIerin bitmediği en güzeI sabahIar sizIerin oIsun.

GönIü sevgi doIu dostIara. DostIuğu dost gibi biIenIere. GüzeIIiği sevgi iIe yoğuran insanIara. GönüI doIusu GünaydınIar.

Yüzünüzden gülümseme kalbinizden umut eksik olmasın, gününüz aydın mutluluğunuz daim olsun.

Özleyiş yalvarış gibidir. sevgisiz yaşamak ölmek gibidir. her nerede olursa olsun sizin gibi dostlarımın oldugunu bilmek benim için yaşayış gibidir. günaydın dostum