Aşk Sözleri 2014

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Yavuz tarafından 11 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. En Güzel Ve En yeni Aşk Sözleri 2013 2014

Aşk sözü söylemek oturup düşünmek yada deneme yanılma ile ortaya çıkarılabilecek bir nitelikte değildir. Aşk sözü söyleyebilmek için hissetmek yaşamak ve yaşadığını güzel cümle ve kelimeler ile dillendirebilmek gerekir. Birkaç şeyi kabiliyetli ve birbirine uygun bir şekilde gerektiren aşk üzerine söz söylemek bu yüzden kolay değildir. 2013 2014 aşk sözleri için derlemelerimiz.

Bazen şarkılar bile Anlatamaz Aşkımı Sana, Ne Şiirler Anlam Bulur Ne Şarkılar Yanında Sevgilim.

Kalp durduğu zaman değil unutulduğu zaman ölür.

Senin peşinden Koşarken, Peşimden koşanlara Aldırmıyorum Aşkım

Yağmurun her damlasında sen varsın dilerim ki Allah'tan yağmur hep yağsın.

Sen desem seni bilirmişim. Sen diye bir desen çize bilir misin. Bir mesken bulamadım kendime. Büyük aşklar vardır bilir misin.

Eller bana kalpsizsin diyorlar, doğru çünkü kalbimin sende olduğunu bilmiyorlar

Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız çiziyorum. Seni ne kadar mı özledim. Artık kalbimde bir gökyüzüm var. Çünkü seni seviyorum.

Duyuyorum sana dokunmanın ezikliğini ve düşünüyorum aşık olmanın rezilliğini inan yanındayken çekiyorum en çok hasretini

Yıllardır sevgimin öyle çok muhafızı ve öyle çok düşmanı oldu ki inan ben seninle onları aştım. Ve inan ki seni seviyor olmak bile büyük bir nimet benim için

Nasıl doldurduysan hayatımı varlığınla, ben de yazmak isterim adımı defalarca Dudaklarımla dudaklarına

Aşkın ecel olsa yine içerim yolun ecel olsa korkmam yine geçerim.

Seni unutmak Benim için Hayattan Kopmaktır Sevgilim.

Kalpten kalbe giden yolun ilk durağı gözlerdir