Aşk Sözleri Facebook 2013

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Elif tarafından 27 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

2013 Facebook Aşk Sözleri,

Facebook Aşk Mesajları 2013

Göğsümde yokluğunun ağrısı ile nefes almaya çalışmak, ne kadar zor bir bilsen.. Her gece kalbini uçuruma yatırmak, her güne gittiğin gün gibi uyanmak ne kadar zor bir bilsen. Ki bilsen, yine gelmezsin. Gelmemek üzere gittin sen benden. Bu gidişin dönüşü yok der gibiydi ayakların. Bir daha sende kendimi görmem imkansız der gibi bakıyordu gözlerin. Öyle büyük gittin ki sevmeyenim, ardından gelmeye bile cesaret edemedim. Sen beni, bense senin ardından aşka olan cesaretimi terk ettim. (Serkan Özel)

Sen bir kez okudun canımı, ben bin kez yazdım canım olduğunu. Şimdi söyle bana sevgilim, bu yaptığın aşka yakışır mı? Aşk dediğin şey, ikimizin birlikteliğine verilen bir isim. Sen asıl bana yaptın en büyük ayıbı. Hem de aşkı kullanarak. Yazdığımı okumadığın gibi, bir de okumadığın şeyin ne olduğunu bilmeden silmeye çalıştın. Oysa sevgilim o silmeye çalıştığın şeyde, ben vardım, sen vardın, biz vardık, aşk vardı.(Serkan Özel)

'Seviyorum'un başında ''sen'' hiç yoktun ki..Sonunda giden sen olasın.(Serkan Özel)

Hata sende değil sevdiğim bende. Seni benliğimi kaybedercesine sevmemeliydim belkide. (Serkan Özel)

Gidişinden anladım, seni tanımamışım.. Ve ben tanımadığım birini özleyecek kadar çok seviyorum. (Serkan Özel)

Bilirsin.. Aşkı yazmak için sana ihtiyacım yok..Ama okumak için, gözlerine ihtiyacım var. (Serkan Özel)

Canım demezdi hiç.. Bilirdi çünkü beni bir gün içinden çıkaracağını.(Serkan Özel)

Ben senin teşhisini koydum, sen ertesi sendromu bu..Hiç geçmesin öyleyse, tedaviyi reddediyorum. Beni unutmak, beni silip atmak, iyi gelir hayatına..Yüreğine.. Senin böylesi aciz olman, benim aşkımın yüceliğini zedelemez asla!.(Özgür Gümüşsoy)

Aşikardı işte, bir güzergah iki ayrı tarafa çizilemezdi. Bu ara şu söz, dilime pelesenk oldu işin aslında: Dönemeyeceğin kadar uzaklaşma bizden asla!.
    .(Özgür Gümüşsoy)

İlkokul öğretmenimin öğrettiği şekilde, kirpiklerinin altını çiziyordum kırmızı kalemle.
    Çünkü gözlerin en önemli satırlarıydı hikayemizin..
    (Özgür Gümüşsoy)

Bir sevdaya düşeceksin, sonra o sevda kuyu olacak sana.
    Sen kuyuda Yusuf olacaksın..
    sabredeceksin..
    sonra sevdaya Sultan olacaksın!..
    (A.Tolga Akpınar)

Bir gönül ve iki avuç duadan başka neyimiz var?

İşte gönül de gül gibidir.. Ancak ve ancak güzel, nadide, içinde sevgi, aşk olan, cennet yapılı gönüllere uzanır eller, diller.. Bir çift güzel söz, bir gönül akıntısı, sevgi ikramı ile mest edemediklerinden yaralayıverirler, koparıverirler gönlün başını..
    (A.Tolga Akpınar)

Gönül güzel olmasa, içinde sevgi ve aşk olmasa kim dokunur gönlün başına?..(A.Tolga Akpınar)

Sevgiden, güzellikten, aşktan mahrum gönlü, hangi el neylesin? Cahil de olsa, dikenlik dolu gönle kimse el sürmez.. Kimse dokunmaz..(A.Tolga Akpınar)

Gönlün yaralandığında üfleyecek nefesi bul! (A.Tolga Akpınar)

Özümden özüne kanat çırpınca bütün duygular,
    Adına 'merhaba' diyerek savruldular, aşka selam durdular...
    (Kadim Dolunay)