Aşk Sözleri Facebook İçin

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Yavuz tarafından 3 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Ünlülerden en güzel facebook için anlamlı aşk sözleri

Ünlü filozof şair ve yazarlardan facebook plus twitter ve diğer sosyal paylaşım sitelerinizde kullanabileceğiniz aşk sözleri. Ünlülerin kaleminden anlamlı aşk sözleri. Duvarınızda paylaşım aşkınızı ilan edebileceğiniz güzel ve anlamlı şak sözlerini ünlü şair ve yazarların sözlerinden sizin için derledik. Facebook için aşk sözleri;

Aşk bazen yeni çıkan bir filmin fragmanı gibidir. Görebileceğin tüm güzellikler yalnızca tanıtımda verilir. Dylan

Yalnızım. Çünkü herhangi biriyle değil, beklediğime değecek kişiyle devam etmeliyim bu yola. Can Yücel

Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur. Düşmem dersin düşersin, şaşmam dersin şaşarsın. Öldüm der durur, yine de yaşarsın. Mevlana

Havalara giren birine hiç dokunmayın. Bırakın ne kadar yükselirse o kadar sert düşecektir. İzleyin ve keyfini çıkarın. Jim Jarmusch

Bekliyorum. Öyle bi vakitte gel ki vazgeçmek mümkün olmasın. Orhan Veli

Gidenin arkasından nokta koyun ki, gelecek olanın ismi büyük harfle başlasın. J.Cristophe

Güneşin sana gelmesini istiyorsan, gölgeden çık. Konfiçyüs

Birisini unutmak zorundaysanız, bunu sindire sindire yapın. Çünkü aklın zamansız öldürdükleri, yürekte amansız dirilir. Paul Auster

Yaşam, duygulananlar için bir trajedi, düşünenler için bir komedidir. Jean DeLa Bruyere

Aşık olduğun kişi hep başkasına aşıktır. Zaten sen de hiçbir zaman sana aşık kişiye aşık olmazsın. Murphy

Yılların, bana öğrettiği şeylerden biri de bu oldu; Mutluluğu yakalamışsan, sorgulama. Bukowski