Aşk Sözleri Kısa 2013

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Elif tarafından 5 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Aşk Sözleri 2013 Kısa

İnsan birini kalben severse ona en güzel aşk sözleri ile hitap etmek ister. Aklınızda sevdiğinize söyleyebileceğiniz güzel cümleler gelmiyorsa 2013 yılına özel en güzel aşk sözlerini beğeneceğinizi umarak konumuzun devamına ekledik. Aşkınızı bu güzel sözlerle etkileyip mutlu edin.

Sevgili, gülüşünü düşünerek zamanı heder edebilirim. Düşün ki, yokluğun kadar yokum. Özlemin var olmanın en kısa yolu..

Sana dair ne varsa, ben hepsini aşk bildim, sevda bildim. Seni sen bildim de sevdayı sana bildim.
    Aşka sen diye bakmadıktan sonra ben aşkı neyleyeyim?

Seni ruhuma cemre diye damlatmadıktan sonra ben bu bedende neyleyeyim?.. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen..

Sen ben'sin var mı ötesi!..O yüzden ani sarılışı yüreğimin..

Hani, komşum olsan, ben sana gülsem sen gelsen..böylece atalarımız haklı çıksa.

Hadi gel müjdeler ver..Gözlerimdeki yaşı sil yeter..Tut tut ellerimi..Sarıl bana sevgilim.

Bir nefes kadar önemli.. Bir tebessüm kadar güzelsin..

Nefesine nefes olamasam da, Sinene yaslanamasam da,Buruk bir sabaha uyanıp..Hüzünlü bir gece de yastığıma huzur bıraksam da.. NEFESİMSİN SENİ SEVİYORUM.

Ne zaman imkansızı seversen..İşte o zaman gerçek seversin!

Seni değersiz hissettiren insanlara gül geç. Seni tanımıyorlar, sen kusurlarınla mükemmelsin. Senden bir tane daha yok bu dünyada.

Şimdi kaldır o başını ve gülümse. Gülümsemek herkese yakışır çünkü, en çok da Sana..

Ağladım hep geceleri, Özledim sesini herşeyini, Sımsıkı sarıldım hayaline, Bırakamadım o an ellerini...

Ne kadar saklasan özlediğin belli..Söndüremezsin içideki yangını..Başlamışsa zamanların en güzeli..Artık susturamazsın dudaklarını..Anlatır özlemini bana derinden..

Aldattım seni yar her seferinde aldattım seni.. Özlemimden aldattım sevgimin büyüklüğünden..Yokluğunda seni hayalinle aldattım affet beni..

Tut ki bir dalım, ve sana KIRILDIM..hepsi bu...

2. Cevap: Aşk Sözleri Kısa 2013

bir matematikçiden kısa aşk sözleri... "Aşk köprü kurmaktır... İnsanlar köprü kuracaklarına duvar ördükleri için yalnız kalırlar... Newton" aşka dair söz söylemek için illede şair yada yazar olmak gerekmiyor demek.. :)