Aşk Sözleri Kısa Öz

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Elif tarafından 27 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Kısa öz Aşk Sözleri, Kısa Aşk Sözleri

Herkesin bildiği klasik sözlerin dışında yazılan güzel aşk sözleri kısa, sizin de beğendiğiniz favori sözleriniz varsa sayfamıza yorumlarınızla katkıda bulunabilirsiniz.

Damlaya damlaya mutluluk olur..Eğer gözlerimden öpersen.

Aramızdaki savaş nasıl anlatılır ki şimdi..Sen başkalarına doğmuş bir güneş..Bense ısınmaya çalışan bir sokak çocuğu.

Ellerimi tutacaksan..Yaşamayı bırakabilirim.

Kimse ile sensizliği bile paylaşamazken, sensizlikte kimse bile olamadım. Senin bana bıraktığın bu boşluğu öyle dolu dolu yaşadım ki sevgilim, kendime yaşanacak bir hiçlik bile bırakmadım.

Özlemek... Ölüme sıra sıra giden insanların arasında sıraya kaynamak gibidir.

Ayrılık zaten bir yalandı.. Aşk ise koskocaman bir gerçek..Doğru insanlara yalan söylemekti aşk'ta ayrılığı tercih etmek.

Yokluğun kaça bölünürse o kadar eksiğim.

Üstüne bir şeyler al, yokluğum üşütür omzunu..Öyle kalın giyin ki, yaslandığın kişiler hissettirmesin soğukluğumu.

Keşke ben olsan da anlasan beni..Çünkü seni sevmeyeni sırf aşkı tamamlamak için onun yerine de sevmek kolay değil hani.

Yanlış yerde söylenen doğru gibiydi 'aşk' Ve doğru yerde yanlışlara susar gibiydi gözdeki 'yaş'. Serkan Özel

Sen sadece bir masaldan alıntıydın..Bendim seni kahraman yapan.

Senin aramanı bekliyorum..Hüznü meşgule düşürmek için.

Tutsağın değildim ama Tutsaydın senindim.

Sözler Serkan Özel'e aittir.