Aşkıma Aşk Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 11 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Aşkıma Mesajlar

En Güzel aşk mesajları aşkıma

Nefes Aldığım her Zaman isminle hayata Başlıyacağım Aşkım resmine bakıp dua edicem bebeğim.

Şimdi Seni Düşünüyorum Gülüşünü gözlerini ve bana Aşkım deyişini.

Ben Aşkı uzaklarda Değil bebeğim Senin Gözlerinde Aradım Ellerinde Hissettim Nefesinde Farkına Vardım.

Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasan bir tek sen etmez, fakat bir tek sen hepsine bedelsin.

Hayatın en güzel anı herşeyden vazgeçtiğiniz zaman
    Sizi hayata bağlıyan biri olduğunu düşündüğünüz andır.
    Beni Hayata Bağlayan Tek Gerçeksin Aşkımm

Seni uzaktan sevmeyi, bana bakmadan görmeyi,
    Seni duymadan dinlemeyi, gözyaşlarımla gülmeyi
    Ve kavuşmak için sabretmeyi,
    Her şeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla

Eğer Dünyada Aşk Olmasaydı Kimsede Acıma Vicdan Duygusu Olmazdı.

Sen gözlerimde bir damla yas olsaydın seni kaybetmemek için ömür boyu ağlamazdım

Sen Benim Aşk Oyunum Değil Hayatımdaki En Büyük Oyunsun Bebeğim, Sen OLmazsan ben Olamam Bu hayat oyununda Sevgilim.

Sana Vereceğim tek Emanet kalbim kaldı ister Vur ister Parçala ister sakla ben Seni Seviyorum bunu unutma.

Aşk Gözlerinde Cenneti Yaşamak Aşk Sözlerinde hayata tutunmak ve Aşk Ellerinde Kalbimin Bir Serçe Canı iLe yaşaması.

Yüreğimin ta içinde bir ateş yanar.. Yanmayan yer kalmamış söndürsen ne yazar.. Taşa toprağa seni yazdı bu eller.. Ah sevmenin değeri bir bilseler

Aşkın zehir olsa içmezsem, yolun ölüm olsa dönersem, senin için bu candan vazgeçmezsem namerdim.

Ne seni unutacak kadar zaman geçecek..ne de geçen zaman seni unutmaya yetecek..bırakıp gittim diye unuttum sanma…zaman alışmayı öğretir unutmayı ASLA

Gönülden gönüle attın kendini bir heves uğruna sattın sevgini her geçen yolcuya açtın kalbini artık bir hancıdan farkın kalmadı

Bir damla gözyaşın olmak isterdim yanaklarından süzülüp dudaklarından ÖPMEK İÇİN…