Aşkıma Çok Özel Mesajlar

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Yavuz tarafından 10 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Aşkıma Çok Özel Sözler

Aşkıma Çok Özel Yazılar

Sevgiliye söyleyeceğiniz güzel sözlere bazen kelimeler kifayet etmez. Duygularınızın verdiği haz cümlelere sığmaz. Burdaki tek çırpınış sevgilinin kalbinizdeki yerini bir nebze anlayabilmesidir.

Eger seni düsünmedigim günler günes doğmasaydi dünya hiçbir zaman aydinlanmazdi

Yalnizligim yanimda kimse olmadigindan degil , yalnizligimi paylasacak kimse olmadigindandir

Umut karanlik bir gecede bugulanmis cama günesin resmini çizebilmektir

Eger senin istedigin gibi olsaydim kim 'ben' olurdu

Ben Seni Sevdigime Degil Seni Kalbimde Bitiremedigime Üzülüyorum

Ne içimde seni unutmak gibi bir çaba var, ne de askimi körükleyen bir rüzgar... Ne seni görmeden yasayacak kadar güçlüyüm, ne de seni görmeye dayanacak kalbim var

Ne zaman çöller deniz denizler çöl olursa,günes dogmayi unutup ay çimene düserse,daglarda nilüfer çamlarda gül biterse,iste o zaman seni unutup baskasini SEVERiM!

Sil bastan yasama sansim olsaydi eger kusursuz olmaya çalismaz rahat birakirdim yüregimi korkmazdim daha çok riske girip sana asik olamaktan!!!!

Seni seviyorum diyebiliyorsam bu sende bütün insanligi bir anlamda bütün canli olan herseyi ve yine sende kendimi seviyorum demektir.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün bitti ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek ben seni yarin sevdim çünkü yarinlar hiç bitmeyecek.

Bu gece kayarken yildizlar gökyüzünden ve gözümden yaslar süzülürken dilek tutmadim ilk defa sadece tesekkür ettim tanriya bu gece yanimda oldugun için

Seni sevmek acilarin en büyügü olsa gerek,seni düsünürken gözyasi dökmek yasanabilecek en büyük sevinc demek.

Senden baska hiçbirseyi olmayan ben benden baska çok seyi olan sana aciyorum

Ağlamak istiyorsaniz asla yapmayin.Çünkü, bir yerlerde sadece sizin bir gülüsünüz için yasayan birileri mutlaka vardir.

Bir insana gereğinden fazla değer verirsen ya onu kaybedersin yada kendini