Aşkıma Etkileyici Sözler

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 10 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Sevgiliye Etkileyici Aşk sözleri

Etkileyici Aşk Mesajları Aşkıma

Hayatın Boşluğunu Dolduran Güzellik, Sen Bir Ana Değil Bir Ömüre Sığmayan Şiirimsin Benim Sevgilim.

Gözlerine ilk Baktığımda Hayati, Ellerini ilk tuttuğumda Heyecanı Keşfettim, Şimdi Seninle Aşkı Yaşıyorum bebeğim…

Rüzgar alabildiğine hırçın,yağmur alabildiğine inatçı, yüreğin ise onlara inat sanki bir liman… Tıpkı gözlerindeki huzur gibi…

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana.

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki…

Sevgi sevilen kişiye sunulan bir armağandır kabul edilmesi ya da geri çevrilmesi önemli değil önemli olan sevginin sunulmuş olmasıdır

Hayatımın Adı Senin üstüne Yazılı, Sen Yoksan hayatımda Dünya Anlamsız Yaşadığım Her Anımda.

Hayal Ettiklerimi Değil, Elde Ettiklerimi Yaşamak istiyorum Seninle Sevgilim

Bazen her şeyin özelliğini yitirdiğini düşündüğüm anlarda gözlerin geliyor gözlerimin önüne ve o zaman kendime diyorum ki daha yaşamak için çok sebebim var aşkım

Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasan bir tek sen etmez, fakat bir tek sen hepsine bedelsin.

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin hak edemeyecegi kadar özelsin..

Gözlerine Bakınca Yaşadığımı Anlıyorum O Anda, Ellerini Tutunca bedenimi Sarar Aşkının Sıcaklığı Anında, Sensiz hayat Boş bir Sokak Hayatımın Baharında, Sakın Bırakma Ellerimi Olamam Sensiz Asla Sevgilim!

Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layıksın… Çünkü benim için çok özelsin aşkım…