Aşkıma Güzel Anlamlı Sözler

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 28 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Sevgiliye Anlamlı Güzel Sözler

Aşkıma Anlamlı mesajlar

Seviyorum seni ölümsüz bir aşk ile, bütün kalbim hayatım seninle, ölecek dahi olsam bu kalp ile son nefesimde haykıracağım seni seviyorum diye..

yine sıçrayarak uyandım uykumdan, ağlayasıya özlemiştim seni, bir özlemki birikmişti gözkapaklarımda, dokunsalar ağlayacaktım inan, neye yarar gökyüzünde güneş, Sen yokken yanımda.

Gün Birgün Sevdalanmış Geceye, Gecede Yakamoz Düşürmüş Denize, O Günden Bugüne Geceyle Gündüz Ayrılmaz Olmuş, Taki Güneş Tutulup, Gölge Düşürene Dek Sevdalarına.

Zaman Geçtikçe Daha Çok Bağlanıyorum Sana, Bir Gün Bir Yerde Bir Şekilde Yollarımızın Ayrılacağını Bilsemde, Nerede Olduğunu Öğrenmesemde, Yaşayacaksın Hep İçimde.

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak…

Seni Bir Goncayken Sevdim, Şimdi Gül Oldun, Seni Bir Yağmur Damlasıyken Sevdim Şimdi Göl Oldun, Ben Mi? Ben Bu Çöldeyim Şimdi, Sende Serabım Hiç Dokunamadığım.

neden zor bu kadar seni sevmek ve bulamamak, dokunmak istedikçe uzaklaşmak, düşündükçe unutmak, neden bu kadar zor seni sevdiği halde söyleyememek, hep bir şeyler gizlemek,sana sahip olacağım yerde seni kaybetmek.

seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım.

Saklanması güç olan nedir? Ateş ! çünkü gündüz dumanı ele verir, gece alevi.. Birde saklanması güç olan Aşktır, nekadar sakin olsa gözlerden fışkırır..

Aşkın zehir olsa içmezsem, yolun ölüm olsa dönersem, senin için bu candan vazgeçmezsem namerdim.

Aşkı Sana Dair Şarkılarda Arıyorum Ama Hiç bir Şarkı Seni Anlatamıyor Bana Sen Kelimelerle Anlatılamayan insansın..

Güzelsin, şirinsin, şahanesin. Çektiğim çileme tek bahanesin. Melek mi, şeytan mı bilmem ki nesin…