Aşkıma Güzel Günaydın Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 22 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Günaydın Sözleri Sevgiliye

Aşkıma Günaydın mesajı

Güzel bir gün, umut dolu, neşe dolu, arkadaşça, yaşam dolu, değerli bir gün, ılımlı, nedensiz bir gün olması dileği ile günaydınlar olsun.

Günaydınn bitanem günaydınn damarlarımdaki kanım

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın…

Yere düşen yağmur damlaları Kalbine inecek güneşi engellemesin Güneş bulutların arasından Hep sana doğru baksın Güneş güzellikler getirsin Günaydın

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın

Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın

Hayatıma renk katan , her gece sabahı bana özleten biricik aşkım Günaydın

Günaydın yanında olup da olamadığımsın bitanem günaydın.

Yeni Bir Gün Yeni Bir Anıyı Hatıralarımıza Yazmak için Yeni Bir Renk Geliyor Bugün Hayatımıza Günaydın Sevgilim..

Günler Bukadar Güzelse Sebebi Sensin Günaydın bitanem

Aç gözlerini rüyadan sonra ilk beni gör herşeyden önce al bu tatlı buse sanadır sana günaydın günaydın günaydın canım

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim yosun kokusundan keskin sana olan özlemim bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim günaydın her şeyim benim

Esip esip geç ey deli rüzgâr geldiğin yerden yarim kokusu çağlar yollara dağlara rüzgara günaydın özlemiyle yandığım aşkıyla uyandığım sevdama günaydın güne güneş gibi doğan bitanem sana günaydın.

Güzelliğin Gibi Gününde Aydın Olsun Günaydın bitanem Sana Günaydın Sadece Sana..

Bir Rüyanın Gerçeğe Dönüştüğü En Tatlı halisin bitanem Günaydın.

Günaydın sevgilerin en güzeli günaydın günümün güneşi günaydın kalbimi esir alan sevgili günaydın düşlerimin kaynağı günaydın sevincim ve kaderim günaydın herşeyim

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın

Günaydin bahar kokulum, kir çiçegim nefesim, gözüm… her seyim günaydin günaydin