Aşkıma Kısa Aşk Sözleri

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 25 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Aşkıma Kısa Güzel Aşk Sözleri

Aşkıma Kısa Aşk mesajları

Ben Seni uzun Gecelerde Sabahlarken ismini Duvarşara Yazarak Sevdim Aşkım.

Bir Ve tek Sözümsün Sen benim Hayataki Tek Gözümsün Seviyorum Seni Bebeğim Sen Benim özümsün.

O güzel gülüşünü hayal ederek teselli ederim sensizliğimi, seni düşündükce zamanı unututum sevgili, sensiz haram olur bana nefes almak, seninle mutluyum sevgili.

Aşkı Gözlerine Bakarak Yaşamak Sözlerine Bakarak Hayata Adım Atmak isterim Aşkım.

Yüreğimin ta içinde bir ateş yanar.. Yanmayan yer kalmamış söndürsen ne yazar.. Taşa toprağa seni yazdı bu eller.. Ah sevmenin değeri bir bilseler

Aşk insanı Hayata Bağlar Hayat iSe insanı Aşka Bağlar.

Aşık Olan Bir insan herzaman Mutludur.

Aşk uğruna öLünecek kadar Şehvetli Bir Duygu Geceleri Ağlatacak kadar Duygusal Duygu Yoğunlaşması Hissettirir.

Saklanması güç olan nedir? Ateş ! çünkü gündüz dumanı ele verir, gece alevi.. Birde saklanması güç olan Aşktır, nekadar sakin olsa gözlerden fışkırır..

Aşkın zehir olsa içmezsem, yolun ölüm olsa dönersem, senin için bu candan vazgeçmezsem namerdim.

Aşkı Sana Dair Şarkılarda Arıyorum Ama Hiç bir Şarkı Seni Anlatamıyor Bana Sen Kelimelerle Anlatılamayan insansın..

Güzelsin, şirinsin, şahanesin. Çektiğim çileme tek bahanesin. Melek mi, şeytan mı bilmem ki nesin…

İnan senin yanında sanki birbirimizden çok uzaktaymışız gibi geliyor bana.Yalnızlığımı seviyorum çünkü ancak o zaman seni yanımda hissediyorum.

Aşkı Sana Dair Şarkılarda Arıyorum Ama Hiç bir Şarkı Seni Anlatamıyor Bana Sen Kelimelerle Anlatılamayan insansın..