Ayrılık sözleri kısa ve öz

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Elif tarafından 17 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Kısa Ayrılık sözleri, en kısa öz Ayrılık Sözleri, Anlamlı Ayrılık mesajları kısa

Acı bir son yaşamak sonsuz bir acı yaşamaktan iyidir..Bütün ayrılıklar zordur aslında. Ayrılığın derecesi ne olursa olsun alışkanlığında verdiği duyguyla kolay kolay boşluğu doldurulamaz..Ayrılıktan sonra uzunca bir süre hüzün kalır geriye..İşte beğendiğim sözlerden derlediğim en güzel ayrılık mesajları, ayrılık özlü sözleri..

Vedalar soğuk olur, dilin üşür konuşamazsın?...Susarsın

Bu aralar gözlerim çok dolu..Uyku bile giremiyor.... A.Tolga Akpınar

Aslında giden değil kalandır terkeden, Giden de bu yüzden gitmiştir zaten

İnsanlar 2 ye ayrılır sonra birbirlerini çok özlerler.

Gitmek gerekir bazen, fazla yormadan, daha çok bıktırmadan.. Eğer vaktiyse, ardına bile dönüp bakmadan.
    Can Yücel

"Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur. Düşmem dersin düşersin, şaşmam dersin şaşarsın. Öldüm der durur, yine de yaşarsın." (Hz. Mevlana)

Hüznün bütün koşulları hazır. Nedenini bilmediğim bir keder akıyor damarlarımdan.

Ya unuttum ya vazgeçtim, bilmiyorum. |Elif Şafak|

Bazen önemli olmamalı gidecek olan yada gelmeyen. Çünkü bazen, başlaman gerekir her şeye yeniden!... (N.Hikmet Ran)

Toprak bir gün yağmurun kıymetini anlayacak; fakat o gün yağmur yağmayacak.

Güvendiğiniz dağlara karlar yağdığında en güzel çare, dağ ile karı başbaşa bırakmak..
    ." Mevlana

Hiç kimseyle bir gün ''Şimdi ki aklım olsaydı, güvenmezdim.'' Diyecek kadar yakın olmak istemiyorum.

Kalbi kırdıktan sonra gelen özür, doyduktan sonra sofraya gelen tuz gibidir. 'İhtiyaç kalmaz!'

Hayatından silmek istediklerini gerçekten sil, çünkü geri dönüşüm kutusunda bekletirsen; sistemini yavaşlatır. - Adam Fawer

Bazen diyorum ki; ne olacak söyle gitsin. Sonra diyorum; söyleyince ne olacak, sus bitsin
    - Cemal Süreyya

Bu hayatta insan bir özür de kendine borçludur, çünkü kendini yüzüstü bırakmışlığı çoktur..

Olmayacak bir şeyi zorlamaya çalışmaktansa, hayatına devam etmek daha iyi. How I Met Your Mother/

Payımıza sükût düştüğünden beridir, kalbimizin sesini daha bir güzel duyar olduk...

Tek pişmanlığım kelimelerimi bile haketmeyen insanlara, saatlerce cümleler kurmaktır. İlhan Berk

Artık sadece iletişim araçlari var, iletişimin kendisi yok. Jean Luc Godard

Verdiği umudu geri alan, aldığı ahı geri veremez! A.Tolga Akpınar

Yalnızlığına iyi bak, sahip çık. Kaç kişinin emeği var onda kimbilir.

Hüzün karamsarlık değildir.. Gece karanlık dersek Ay’ a ayıp olur..
    A.Tolga Akpınar

Hayat bizi yere serebilir fakat ayağa kalkıp kalkmamak bize kalmış. (The Karate Kid)

Hepsi güzeldi kar tipi fırtına Günlerin geçişi ardı ardına Hasretiz bir kanat şakırtısına Mavi gökte kuşlar yine uçar mı. Ahmet Hamdi Tanpınar

Yâr olsaydı kalırdı.. 'Yar'aydı, geçti!..

Ve Kalp, Öylece Geride Kaldı..Acılı ve Yarım.. Dilinde de Hazin Bir Dua; Beni Yakanı Yakma Allah'ım!..