Azeri Aşk Sözleri 2013

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Zakkum tarafından 8 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Sevdiğinize olan aşkınızı anlatabileceğiniz Azerice sözleri konunun devamında okuyabilirsiniz.

Insanlar tanidim ulduzlar kimiydi, hamisi parlayirdi, Ama men seni, yani Guneshi sechdim. Bir Gunesh ucun min ulduzdan vazgeçtim

Her Esqin goy üzünde bir meleyi varmis. Yer üzünde tükenen her Esq üçün goy üzünde bir melek aglarmis. İnanki bizim meleyimiz heç aglamayacaq…

Bu mesaji silsen meni sevirsen, silmezsen mensiz dayana bilmirsen, cavab versen meni istirsen,vermesen mene ashiksan, a a a indi neyniyeceksen?

Sene ulduzlari verirem al. cicekler suda, ulduzlar ise qelbinde qaldigi müddetçe solmayacaqlar, onlar orda uzulmeyecekler, ölmeyecekler

Bir gece titreyerek oyansan yuxudan, bilki seni dusunerek, sensizliyin acisindan agladigim gecedir

Ay isiginin aydinlattigi bir sahile kiçik bir budaqla “Seni Sevirem” yazmaq isterdim. Feqet sen qezebli bir dalqa olub silebilersen deye qorxdum.

Axtardigin ne varsa bilki sende tapmisam. Sende evvel yox idim seninle var olmusam. Sendedir bütün hicran, ümidler. Meni mende axtarma men artiq sen olmusam!…

Sehra qumlarinin yagis sularina ehtiyaci oldugu kimi menim de sene ehtiyacim nar sevgilim

Cavanlarin deyimine gore eylence geder, yaslilarin deyimine gore cavanliq geder, usaqlarin deyimiyle dünyalar qeder, menim deyimime gore CANIM qeder sevirem seni

Camaat mene qelbsizsen deyirler, dogru cunki qelbimin sende oldugunu bilmeyirler