Babalar günü resimli sözler

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Elif tarafından 18 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Babalar günü ile ilgili resimli sözler

Babalar günüyle ilgili sözler

Evimizin güneşi bir tanecik babacığıma kucak dolusu sevgiyle... Canım babacığım, sen bizim herşeyimizsin. Babalar günün kutlu olsun bir tanecik babacık.

Bir baba, kendi mutluluğundan çok, çocuklarının mutluluğu ile mutlu olur.

Honore De Balzac

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin...

İnsan babasına borçlu olduğu saygıyı, ancak baba olunca duyar.
    Goethe

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacım.

Babam olduğun için mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam...

Çocukluk çağında baba korumasından daha güçlü bir ihtiyaç düşünemiyorum.

Sigmund Freud

Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek... Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özelerkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım...
    Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın

Sen dünyanın en iyi babasısın. Seni çok seviyorum canım babam.

Bir adam yaşlandığını anlar, çünkü babasına benzemeye başlar. Gabriel Garcia Marquez
    Bana güç verdin, destek verdin, her zaman ama her zaman yanımdaydın, hayat boyu bütün bunlar için sana teşekkür edebilmem imkansız. Fakat yine de deneyeceğim. Teşekkür ederim baba. Seni çok seviyorum.

Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam...

Canım babam!. Seni çok çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun babacım.

Babanın mirasını mı istiyorsun? Bilgisini öğren. Onun parasını hemen harcayabilirsin. Sadi

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun..

Babanın rolü, yüz öğretmeninkine bedeldir. George Herbert

Babanın erdemleri çocuklarının servetidir. Anatole France