Babaya mesajlar 2013

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Elif tarafından 14 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Yarın yani pazar günü babalar günü. Şimdiden tüm babaların gününü kutlarız. Bu konumuzda da güzel babaya mesajlar ekliyoruz. Aslında çeşitli hayat hikayeleri vardır. Bazılarımız belki babamıza hiç ulaşamıyoruz. İşte bu noktada teknolojinin bütün nimetlerini kullanmak çaremiz oluyor. Aşağıdaki mesajları da bu teknoloji ile babalarımıza ulaştırabiliriz. Umarım beğenirsiniz. En güzel kaynaklardan derleyip bir araya toparladım.

Babaya mesajlar 2013
    [IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/babalar-gunu-tebrik-mesajlari-22726.jpg]babalar-gunu-tebrik-mesajlari-22726[/IMGALT]
    Beni benden çok sevdiğine inandığım seçkin insan Benim Babam. Seni çok ama çok seviyorum.

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum baba. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Babam.

Babacığım benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Babalar günün kutlu olsun Babacığım…

Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin babam. Hakkını nasıl öderim.. Başımı göğsüne yaslamaya geldim.

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin babam Seni çok seviyorum

Babam babam ben sensiz hep eksiğim Yanında olmasam da, sen yine benimlesin

Babaya mesajlar 2013
    [IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/babalar-gunu-2013-1-69546.jpg]babalar-gunu-2013-1-69546[/IMGALT]

Dünyanın en yürekli en iyi babası, babalar günün kutlu olsun

Sabırlısın, koruyucumsun, bağışlayansın babamsın Seni çok seviyorum. Ellerinden öperim.

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım sensin. Benim babam olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum babam…

Gücüme güç, umuduma umut katan babam Babalar günün kutlu olsun!!
    Babacığım benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın Babalar günü kutlu olsun.

Benim aslan babam senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim.

Karşılıksız tek sevgi babanın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım .

İyi ki seninle varım babam. Ellerinden öperim.

Seni bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin. Babalar günün kutlu olsun BABACIĞIM.

Eğer bana gözlerinle değil de kalbinle bakmış olsaydın, seni ne kadar sevdiğimi çok iyi anlardın… Babalar günün kutlu olsun…

Babacığım, bir günümde değil her günümdesin. Babam olman dünyadaki en büyük sansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum babam..

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum baba.

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat dayanağımsın Babamsın. Varlığımın tek nedeni… Babalar günün kutlu olsun babacığım.

Dünyanın en yiğit babasına sevgilerimle...

Sen evimizin direği, başımızın tacısın… En aziz varlığımız. Babalar günün kutlu olsun babacığım.Seni çok seviyorum.