Balık Burcu Aralık 2012 Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 17 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. Balık Burcu Aralık 2012 Falı, Aylık Burç Yorumu (Balık) - Arlık 2012

Balık Burcu Aralık 2012 Burç Yorumları

Aralık ayını, iş, kariyer, seyahat, aile derken romantizme yakın durmadan ama uzakta olmadan geçireceksiniz. Bu ay önemli kararlar alma ayınız ama Merkür gerileyeceği için eski fikirleri ve ilişkileri tazelemek daha akılcı ve yararlı olacak.
    Arkadaşlıklar,yardım çalışmaları, grup üyelikleri için kararlı, idealist ve cesaretli olacaksınız. Arkadaş gruplarında liderlik yeteneklerinizi gösterip onları motive ederken kavgacı ve tartışmacı tutum sergileyebilirsiniz.
    Aşkın gezegeni Venüs, ayın büyük bölümünü Terazi burcunda geçirecek ve estetik operasyonlara ilgi duymanızı sağlayacak. Kredi, telif gibi avantajları elde edebilirsiniz, geciken alacaklarınızı toparlayabilirsiniz ve süregelen ilişkinizde yakınlığın anlamının ruhsal derinlik olduğunu keşfedebilirsiniz. Sosyal alanda cesaret ve hareket ihtiyacınız bu dönemde fazlasıyla artacak.
    Başka kültürlere ilginiz artarken,yurt dışıyla yapacağınız iş bağlantıları ya da yabancı bir kişiyle yapacağınız eğitim anlaşması hayatınızda yeni bir sayfa açacak. Mesleğinizde uzmanlaşmak adına eğitim programlarına katılabilirsiniz. Beklediğiniz atamalarınız terfi ve tayinleriniz . Aşkın derinliğini keşfetmeye hazır olun. Duyarlılığınıza uygun bir konumu Venüs yaratacak. Süregelen bir ilişkiniz varsa başka bir boyuta taşıyabilir, vazgeçilmez bir noktada olduğunuzu anlayabilirsiniz.

İletişim ve sözleşmelerde karşılaşma ihtimaliniz olan sorunları unutmamalı, çalışmalarınızı yedekleyerek ve sözleşme, anlaşmalarda dikkatli olarak bu dönemi atlatmalısınız. Bu bir karar verme dönemi değil, araştırma dönemidir. Çalışmalarınızı sürdürün. Yenilik yapmak istiyorsanız araştırmada kalın.Otoritelerle iyi geçinmek yararınıza olacak, tüm yanılgı ve yanlış anlamalara, her an ayrılma isteğinize rağmen. Otoriteniz babanızsa onunla anlaşmakta da zorlanabilirsiniz.Hukuki konularda önemsemediğiniz küçük ayrıntılar sorun olarak karşınıza çıkabilir. Hayata bakışınız, inançlarınız ve ideallerinizi yeniden gözden geçirebilirsiniz. Yolculuklara çıkarken mutlaka tüm belgelerinizi gözden geçirin. Evrak eksikliği yoldan geri dönmenize sebep olabilir.

Sevgili Balıklar, başlamak kadar sonuç almak da önemli Mülk sahibi olmak, evinizin eşyalarını bir hediye kazanarak değiştirmek gibi şu sıralara mümkün görünmeyen yatırımlarla yaşamınıza renk gelebilir.
    Astrolog Zeynep Turan​