Başakşehir Akşemsettin ilköğretim okulu

Konusu 'Güncel bilgiler' kategorisindedir ve Elif tarafından 8 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. Elif Aktif Üye Özel üye

İBB Akşemsettin ilköğretim okulu Başakşehir

İstanbul Başakşehir 5. Etapta bulunan Başakşehir Akşemsettin ilköğretim okulu Türkiye'nin en büyük ve en iyi okullarından biri konumunda.Okulun sınıflarında bilgisayar destekli eğitim verilmektedir.Ayrıca bir okulda bulunabilecek en fazla temizlik personeline sahip ve hijyen bakımından oldukça titiz davranılmaktadır. Kızımın da eğitim gördüğü okuldaki çalışmalarda ekip çalışması benimsenmiş olup her öğretmen eğitim teknolojisini en iyi şekilde kullanmasını bilir özellikte kendini yetiştirmiş. Okulda veli, çevre, okul işbirliği üst düzeydedir. Okulda beğendiğim en önemli özelliklerden biri de şüphesiz sosyal etkinliklerin fazla olması..jimnastik, folklor ve belli aralıklarla düzenlenen okul gezileri öğrenciler için eğlenceli ve faydalı.Başakşehir Akşemsettin ilköğretim okulunda yaklaşık 3587 öğrenci eğitim görmektedir.

Başakşehir Akşemsettin ilköğretim okulu nerede ya da nasıl gidilir diyorsanız;
    Ulaşım : Başakşehir 4. Etap 2. Kısım son durakarı ve Başakşehir Devlet Hastanesinin hemen arkasında.
    98H, 98, 78 numaralı otobüsler ile ulaşılabilir.

Başakşehir Akşemsettin ilköğretim okulu hakkında iletişim adres ve telefon numaraları:

Adres : 5. Etap 1. Kısım Yunus Emre cad. İBB Akşemsettin İlköğretim Okulu Başakşehir / İstanbul

Başakşehir Akşemsettin ilköğretim okulu Telefonu : 0212 488 05 50

Fax : (0212) 488 05 00

Başakşehir Akşemsettin ilköğretim okulu resimleri

Sayfayı Paylaş