Beşiktaşın En Güzel Lafları

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Lavinia tarafından 9 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Kısa Beşiktaş Sözleri

Beşiktaş ile ilgili güzel sözler

Biz Ne maçlar Gördük Hakemle Alınan, Biz Ne Taraftar Gördük Bıçaklardan Kaçan, Biz Seninle Doğduk Kartalım Seninle öLürüz Bu Yolda..

Bizimkisi Bir aşk Hikayesi Siyah Beyaz fiLm Gibi ßiraz KartaLım...

Nouma OLmasada Yanımızda Oktay Jubilesini Yapsada Bu Sahalarda Biz Seninleyiz Bunu Unutma !!!

Bu sene şampiyon görelim sizi, ölmeden mezara koymayın bizi, korkutmaz bizleri musalla taşı, ölümüne seviyoruz biz BEŞİKTAŞ‘ı!

Erkek adam renkli takım tutmaz..!

BEŞİKTAŞ‘lı olmayanlara sesleniyorum; Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapacaksınız.

Ne para ne araba ne de manita en büyük aşkımız BEŞİKTAŞ!

Kralları Yola Getirdik Stadlarda goLleri izlettik her Defasında Bize Ne hakem Söker Ne Para Delinkanlıyız Yeter Bu Diğer Takımlara!

Geceleri Senin Marşınla Sokakları inlettik Gündüzleri Davullarla Dtadları Gümlettik Beşiktaşlı OLmak Varsa Biz Seninle Yükseldik Kartalım.

Taraftar Beyaz KartaLım Siyah Biz Seninle Nescafe Gibiyiz Siyah + Beyaz = Beşiktaş

Seni Tanıdım Sevgisiz Kaldığımda kartaLım taraftarınla Sevgili Oldum hayranım, Seni Sevdim Bu Canım Seninle KartaLım Beşiktaş Durmaz Takımları Tanımaz!!

Kara kartalsın göklerde uçarsın, 100 yıldır yaşarsın, Çekemeyenler kıskananlar çatlasın, bir Allah’ım var bir de sen varsın!

Siyahın yanına beyaz koyduk, bu renklere biz baş koyduk, Yağmurda çamurda stadları doldurduk, BEŞİKTAŞ SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN!

Gün doğdu hep uyandık stadlara dayandık BEŞİKTAŞ‘ın uğruna bayraklarla donandık, Semtimiz erkek semti aşık eder herkesi, üzerimde eksilmesin bayrağımın gölgesi! İşte biz kötü günde hep omuz omuzayız, övünmek gibi olmasın biz kara kartal’lıyız!