Beşiktaşın En Güzel Tezahüratları

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Yavuz tarafından 16 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Beşiktaşın En Güzel Tezahüratları

Beşiktaşın En Güzel Taraftar Tezahüratları

Beşiktaşım Benim Biricik Sevgilim Söyle Senden Başka Kimim Var Benim Seninle Ağlarım Seninle Gülerim Söyle Senden Başka Kimim Var Benim

Beşiktaşım Sen Çok Yaşa Canım Feda Olsun Sana Hiçbirşeye Değişilmez Senin Sevgin Bu Dünyada

Bir İki Üç Gol Yetmez Dört Beş Altı Olsun Metin Ali Feyyaz Koysun Beşiktaşım Şampiyon Olsun

Karakartalsın Göklerde Uçarsın 100 Yıldır Yaşarsın Çekemeyenler Kıskananlar Çatlasın Bir Allahım Birde Sen Varsın

Saldırın Saldırın Saldırın Bu Taraftar İçin Saldırın…

Ne Cimbombom Nede Fener Bu Kalpler Hep Seni Sever Sen Yensende Yenilsende Bu Taraftar Hep Seninle

Beşiktaş sın Sen Bizim Canımız Siyahla Beyaz Akar Kanımız Seviyoruz Seni Canı Gönülden Beşiktaş sın Sen Bizim Canımız

Ne Fener Ne Cimbombom Nede Trabzon Bu Sene Sensin Şampiyon Haydi Bastır Haydi Bastır Karakartal
    14 yaşına geldi, o gün doğan çocuklar. Şampiyonluk görmedi, deli oldu çocuklar deli, deli, deli, cimbom deli, deli !

Kartalım, kartalım, haydi bastır şanlı kartalım. Sen siyah, sen siyahla beyazsın bu alemde kralsın !

Haydi hisset hislerini, haydi hisset hislerini, haydi hisset hislerini !

Beşiktaşım sen çok yaşa; canım feda olsun sana. Hiçbir şeye değişilmez senin sevgin bu dünyada !

Sabahtan beri hiçbir şey yemedik; karnımız acıktı bizim. Alen abi bize yemek ısmarlasana parasını alırsın sonra !

Ayağa kalkmayan fenerli olsun !

1903′ te doğdu bizim aşkımız. Siyahla beyaz akar bizim kanımız. Beşiktaş feda olsun sana canımız, ölene kadar hep senin yanındayız !

Beşiktaş’ım, Hayat Sensin, Dünyam Sensin, Herşey Sensin, Gelecekse Tüm Acılar Biz Hazırız Senden Gelsin Bu Sevdadan Vazgeçersek Allah Belamızı Versin !

Seninle Ağladık Senle Güldük Biz,Sevdamız Uğruna Canlar verdik Biz,Siyahın Zindan Olsun Beyaz Aydınlık Herkese Var Olmaz Beşiktaşlılık !

Of of Yeter Artık Beşiktaş’ım Of Of Her Maçına Geliyoruz Of of Yenilsende geliyoruz Yensende Geliyoruz Ölümüne Seviyoruz Of Of !