Çağatay Ulusoy'un Doğum Günü

Konusu 'Hayat hikayeleri' forumundadır ve webkolik tarafından 22 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Çağatay Ulusoy Doğum Günün Kutlu Olsun..

Çağatay Ulusoy Kaç yaşında?

Bugün Çağatay Ulusoy'un Doğum Günü..Çağatay Ulusoyun doğum günü Tarihi: 23 Eylül 1990. İstanbul doğumlu,oyuncu ve manken Çağatay Ulusay 22 yaşına girdi.

Çağatay Ulusoy Kimdir Hakkında Bilgi

2010 yılında Best Model of Turkey birincisi oldu.Daha önce Avcılar Lisesi İstanbul Üniversitesi'nde Sulama Sistemleri bölümünde okudu. Ayla Algan'dan oyunculuk dersleri alıdı. Ayrıca, haftada 2 defa oyuncu Vahide Gördüm ve yine kendisi gibi oyuncu olan eşi Altan Gördüm'ün sanat okulu Akademi 35 Buçuk'da oyunculuk dersi almaktadır.
    Çağatay'ın İlk rolü Show TV'de 2011'de Adını Feriha Koydum adlı dizideki Emir Sarrafoğlu karakteridir. Dizi 2 sezon sürmüştür. Diziye devam ederken 2011'de Anadolu Kartalları filminde de önemli bir rol oynamıştır. Filmde Üsteğmen Ahmet Onur karakterini canlandırmış ve bu rolüyle de büyük beğeni toplamıştır. Dizi devam ederken yine aynı kanalda yayın yapan Eve Düşen Yıldırım adlı dizide konuk oyunculuk yapmıştır. Emir Sarrafoğlu karakterini canlandırmıştır.
    2012 Eylül'de Adını Feriha Koydum dizisinin devamı şeklinde çekilecek olan Adını Feriha Koydum-Emir'in Yolu adlı dizide Emir Sarrafoğlu'nu oynayacaktır.