Can Ateş Kimdir

Konusu 'Medya Takip' forumundadır ve Elif tarafından 3 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Can Ateş kimdir Can Ateş Fotoları

Muhteşem Yüzyılın Hürremi Meryem Uzerli ile adı anılan Can Ateş, Ebru Akel'in eski aşkı.Bu sıralar Can Ateş'in adı Meryem Uzerli ile anılıyor.Sosyetik işadamı Can Ateş Meryem Uzerli ile önceki gün Bebek Balıkçısında görüntülendi.
    MARTİN&Martin Sigorta ve Reasürans Brokerliği Yönetim Kurulu Başkanı Can Ateş, 1.5 yıldır Bebek’te Arifi Paşa Korusunda, Boğaz manzaralı çatı katındaki 400 metrekarelik dairede yaşıyor.

Muhteşem Yüzyıl dizisi için Almanya’dan gelen ve adı hiçbir aşk dedikodusuna karışmayan Meryem Uzerli i geçtiğimiz pazar günü Can Ateş ile Bebek Balıkçısında baş başa yemekte görüntülenmiş.

2. Elif

Elif Yönetici Admin

Cevap: Can Ateş Kimdir

Muhteşem Yüzyıl'ın Hürrem Sultan’ı Meryem Uzerli, Can Ateş’le ilgili aşk iddialarını doğruladı.

Önceki akşam Can Ateş’le Arnavutköy’deki bir balıkçıya giden ünlü oyuncu Meryem Uzerli çıkışta habercilerin soruları üzerine “Beraberiz” dedi.

Habercilerin yaklaşık iki ay önce başlayan sürpriz aşkla ilgili soruları karşısında Can Ateş sessiz kalırken, Meryem Uzerli utangaç tavırlarıyla dikkat çekti.
    Bir muhabirin “Aşkınız nasıl başladı?” sorusu üzerine yüzü kızaran oyuncu, “Ne olur bana böyle sorular sormayın. Evet, beraberiz ama ben özel hayatımla ilgili konuşmayı hiç istemiyorum” dedi.

hurriyet​