Canım Arkadaşıma Güzel Sözler

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Zakkum tarafından 30 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. Arkadaşa Güzel Sözler

Arkadaşım için güzel sözler

Alacakaranlığı sevmem,ya gündüz olmalı ya gece; kurşun dediğin ya derinden vurmalı ya namluda kalmalı; dost dediğin ya senin gibi olmalı ya hiç olmamalı.

Dostluk sevgiden kaygı duymadan vefaya sadık olmaktır.

Arkadas Icimi Sen, Disimi Sen Bilirsin. Ancak Sen Olursun Bana Yoldas. Haydi Tut Ellerimden, Beraber Yuruyelim Yarinlara, Gel Arkadas!

Kimi vakit sönen hayat ateşimiz rüzgar gibi bir başkası tarafından körüklenerek alevlenir. Ve her birimiz bu ateşi tekrar canlandıran dostlarımıza en içten teşekkürlerimizi borçluyuz. (Albert Schweitzer)

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!

Ay yıldızlara mutluluk fısıldarken gökyüzü sevincini yeryüzüyle paylaşırken ben sana bir parça mutluluk yolluyorum içindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye.

Arkadaş kırmayan, kırılmayan, Kırılsada yıkılmayandır.

Gerçek arkadaş sağlık gibidir. Değeri ancak kaybedilince anlaşılır.

Koca bir çölde kum tanesi olmak yada okyanusta su damlası, ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak.

Bizim ömrümüzde bir irmak vardir, köpüklerinde hayallerimizi yüzdürdügümüz. Bizim ömrümüzde dostlarimiz vardir. Günlerimiz ayri geçtiginde üzüldügümüz.

Hayat; yaşamayı, Mutluluk; gülümsemeyi, sevgi; Haketmeyi, vefa; hatırlamayı, dostluk;paylaşmayı bilen için vardır.

Bazen bitmek bilmeyen dertler yağmur olur üstümüze yağar. ama rengarenk gökkuşağı da yağmurdan sonra çıkar...

O masum yüzünde acı ve hüzün hiç olmasın gözlerinde mutluluğun en parlak yıldızı parlasın dost eli elini hiç bırakmasın ne olur.