Certified Toolbar Uninstall

Konusu 'Web tarayıcıları' forumundadır ve Elif tarafından 4 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Certified-Toolbar.com Uninstall

Bilgisayarınıza indirdiğiniz uygulamalarla birlikte bulaşan Certified Toolbar'ın bir virüs türü olduğu bilinmektedir. Certified Toolbar virüsü bulduğu her tarayıcıya kolaylıkla girer ve tarayıcıyı her başlattığınızda aynı zamanda bu program da başlar.
    Internet Explorer, Google Chrome ve Mozilla Firefox'da bu program istenmeyen yönlendirmelere neden olur. Eğer bu programı elle kurmadıysanız, aşağıdaki yöntemlerle bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz. Certified Toolbar’ı bilgisayarınızdan nasıl kaldıracağınızı hemen anlatalım.

CERTIFIED Toolbar’ı Nasıl Silebilirim?

Certified toolbar’ı kaldırmak ve Search.certified-toolbar.com adresine ya da diğer adreslere yaptığı yönlendirmeleri engellemek için, aşağıdaki adımları uygulayın.

- Certified Toolbar’ın kaldırılması:

Bunun için Başlat - Denetim Masası - Program Ekle Kaldır'a gidin. Listede Certified toolbar'ı gördüğünüzde Uninstall butonunu seçin.

Search.certified-toolbar.com’u tarayıcılarınızdan kaldırıp silin.

- Internet Explorer > Araçlar > Internet Seçenekleri > Genel Sekmeyi açın. Google veya başka bir adresi girerek varsayılan ayarlara çevirin.

- Mozilla Firefox > Araçlar > Seçenekler > Genel -> Başlangıcı seçin. Ardından Boş sayfa gösterin seçeneğini ya da başka bir internet sitesini yazın. Google da olabilir.

- Google Chrome > wench ( zampara ) > ayarlara gidin. Arama motorlarını yönetini seçin. Google veya başka bir arama motorunu gösterin. Certified toolbar’ı listeden silin. Daha sonra Başlangıçta bölümüne gidin ve yeni bir sekme açtığınızda boş sayfa çıktığından emin olun.

2. Cevap: Certified Toolbar Uninstall

Certified Toolbar Uninstall nerden yüklenirler bir anda ekran karışıp gidiyor. Toolbar kullanmayı hiç sevmiyorum... siteleri bile ezbere arama çubuğuna yazarak çağırıyorum :)